Yemek

7/24 Çorba&Izgara, Ankara

Eryaman mahallesine yakın zaman önce açılan 7/24 Çorba&Izgara insanların bu yöndeki taleplerine çok net karşılık veren bir yer olarak görünüyor. Günün her saati açık olan mekân bu özelliği ile en başta her zaman ulaşılabilir olmayı hedeflemiş.

İlk bakışta oldukça temiz ve ferah bir izlenin uyandıran restoran, içeri girildiğinde bu izlenimin boşa çıkmayacağını müşterilerine kanıtlıyor. Hijyenik olduğundan şüphe duymadığınızda da her türden yiyeceğin rahatlıkla tüketilmesi içinize siniyor.

7/24 Çorba&Izgara adından da anlayabileceğiniz gibi size ızgara ve çorba türlerini sunarak hizmet veriyor.  Özellikle sakatat çorbalarını çok başarılı bulduğumu belirtmek istiyorum. Tabii ki ızgara çeşitleri de aynı ölçüde güzel.

Paket servisi bulunan bu güzel restoranın yemeklerini aynı lezzette sipariş vererek evde yemeniz de mümkün tabii ki.

Ana yemek ya da çorbaların yanında gelen ikramlar masanın oldukça zengin görünmesine ve doyurucu niteliğe sahip olmasını sağlıyor. Ankara’da az rastlanır bir et lezzetine sahip oldukları daha ilk lokmadan net bir biçimde anlaşılıyor. Bir de yanına salata ve acı ezme eklenince gerçekten bir lezzet şöleni sizi bekliyor.

Çalışanlarının özverisi ve mekân sahibinin oldukça güler yüzlü olması burayı gidilebilecek yerler arasında üst sıralara taşımayı tek başına dahi başarabiliyor. Tabii ki bu dediklerime bir de lezzetli hazırlanmış yemekler ve ferah bir iç mekân ambiansı eklenince yenilen her yemekten ayrı bir keyif almanız mümkün hale geliyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Eryaman Mahallesi, Amasya Beyannamesi Caddesi No: 17/A Etimesgut, Ankara Türkiye
+90 312 283 07 24

R