Mekâna girdiğiniz andan itibaren dikkatinizi çeken ilk şey samimiyet oluyor. Sanki mekân sahibi gibi bir karşılama ile giriş yapıyorsunuz. Bu da kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Mekân tasarımından akan samimiyet duygusu çalışanların güler yüzlü tavrı ile birleşince özel hissetmemeniz mümkün değil.

İşletme meze konusunda çığır açmış diyebilirim. Masanız mezeler ile donatıldığında aldığınız hizmet konusunda şüpheniz kalmıyor. Bol tutulan porsiyonları sayesinde o masadan aç kalkmanız mümkün değil.

Menüsü genel olarak Ege mutfağından esintiler barındırıyor. Bu da değişik lezzetler tadabilmek adına mükemmel bir durum. Günlük hayatın karmaşasından kurtulup kısa bir Ege turu yapıyormuşsunuz havası veriyor.

Mekan sahibinin masanızı ziyaret edip istemeniz durumunda menüdeki ürünler hakkında bilgi verip memnuniyetinizi sorması da ayrı bir güzellik. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar planlandığı bir davete katılmışsınız havası veriyor.

Sadece yemek ve meze konusunda değil alkollü içecek çeşitleri konusunda da gayet başarılılar. Aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Bu nedenle damak tadıma uygun mu diye düşünmeden rahatça bu kalitenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Mekân kalitesi ve sunulan hizmet düşünüldüğünde fiyatları oldukça makul. Bugüne kadar gitmediğinize pişman olacağınız ender işletmeler arasında diyebilirim.

Masa ve sandalye dizimi de mekânın izlediği genel kurgu gereği samimiyet içerecek şekilde yerleştirilmiş. Müşteriler birbirinden rahatsız olmadan kalabalık bir aile ortamında hissedecek düzeyde özenle dizilmiş. Buda benim burayı tercih etme sebeplerim arasında.

İletişim ve konum bilgileri

R.D. Tagore Caddesi No. 73/A6, Ankara
+90 312 441 39 80Zozo, Ankara