Gerçek bir balık keyfini yaşamak ve enfes meze çeşitlerini tatmak için benim ilk tercihim kesinlikle Zoka Balık oluyor.

Zoka Balık hakkında en önemli bilgilerin başında mezelerin lezzeti ve servisi kalitesi oluyor. Buraya giriş yaptığınız andan itibaren sizi Türkiye’nin en geniş ve lezzetli balık ve meze çeşitleri ilde donatılmış bir mönü bekliyor. Menüde yer alan onlarca deniz mahsulü ve meze çeşidi arasında en çok zorlanılan nokta ise tercih anında yaşanıyor. Burada yer alan deniz mahsulleri ve mezelerin lezzeti sadece Ankara sınırları içerisinde değil tüm ülke genelinde büyük bir ilgi görüyor. Bu sebeple Ankara’ya çeşitli sebeplerle gelen kişilerin ilk uğrak noktalarından biri oluyor. Burada damak tadı ne kadar farklı olursa olsun herkes kendi damak tadına uygun deniz ürünlerini tadabiliyor. Deniz mahsulü çeşitlerinin son derece fazla olması ve seçim konusunda zorlanıldığı durumlarda çalışanlar ayrıntılı olarak yemeklerin mezelerin içeriği hakkında en kapsamlı ve doyurucu bilgisi sunuyor.

Deniz mahsullerinde en yüksel lezzet ve bol çeşit arıyorsan Zoka Balık tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Burada yer alan tüm servis ve mutfak personelleri balık ve deniz mahsulleri konusunda son derece deneyimli ve yetenekli kişilerden oluşuyor. Bu yetenek ve kalite menü de yer alan tüm lezzetlerde kendini fazlasıyla belli ediyor. Kaliteli balık şefleri ve birinci sınıf deniz ürünleri bir araya gelince ortaya enfes lezzetler ve mezeler ortaya çıkıyor. Balık sarmasının lezzeti o kadar etkileyici ki muhakkak başta balık sarması olmak üzere birçok meze ve yemeği denemenizi öneriyorum. Restoran kalitesinin yanında mekan kalitesi anlamında da Ankara’nın en elit ve dikkat çekici balık restoranları arasında yer alıyor. Bu özelliği ile birlikte burası normal balık mekanlarının aksine görsellik, konfor ve lezzeti bir araya getiren bir yer olarak ön plana çıkıyor.

Restoranın en çok dikkat ön plana çıkan hususlarından biriside temizlik anlayışı oluyor. Deniz mahsulleri gibi temizlik, hijyen ve tazeliğin oldukça önemli olduğu ürünlerde son derece tatminkar bir ortam sağlıyor.

Restoranın kalitesi hususunda en tarafsız bilgileri ise müşteri yorumlarında rahatlıkla görebiliyorsunuz. İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda Restoranın memnuniyet yüzdesinin yüzde 95 gibi oldukça etkileyici ve tatminkar bir seviyede olduğu görülüyor. Burası profesyonelliği, güler yüzlü personeli, deniz mahsullerinin lezzeti, tazeliği ve mekanın görselliği ile senin ve arkadaşlarının tüm beklentilerini karşılayacağı bir mekan olduğuna emin olabilirsin. Ankara’da lezzetli ve taze deniz mahsulleri denildiğinde akla ilk Zoka Balık geliyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Zoka Balık, Ankara
+90 312 235 99 00Zoka Balık, Ankara