İtalyan
kültürünü yansıtan gerçek pizza hamuru ve pizza sos çeşitleri ile Zeytin Pizza benim
pizza mekânları arasında öncelikli tercihim oluyor.

Zeytin Pizza hakkında en dikkat çekici noktasunduğu fiyatlarla lezzetli ve kaliteli pizza pahalı olur olgusunu yıkması oluyor.  Ayrıca geniş ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız tüm lezzetleri en uygun fiyatla yiyebilirsin. Burasının en önemli özellikleri arasında sadece lezzet değil mekan görseli anlamında da oldukça leziz bir ortam sağlıyor.

Uygun fiyatı sayesinde buraya her yaştan ve bütçeden insan gönül rahatlığı ve beğenerek geliyor. Pizza konusunda lezzete önem veren biri olarak bütçeme en dost mekan olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Burayı tercih etmeniz ve son derece leziz pizzaları tatmanı özellikte talep ediyorum.

Pizza çeşitleri arasında ülkemizin 7 bölgesine de ait yöresel pizza lezzetlerini bulabilirsin. Bu sayede memleketinin lezzetlerini burada yaşamış oluyorsun. Firma tarafından onlarca pizza çeşidinin yanı sıra çok sayıda tatlı, salata ve diğer farklı lezzet çeşitleri de sunuluyor. Zeytin Pizza menü çeşitleri ile yüzde bütçenizi sarsmayacak fiyatları lezzet festivali ile birlikte yaşayabiliyorsunuz.

Burası sadece lezzet değil aynı zamanda misafirlere nasıl davranılır ve onları nasıl özel hissettirilir tam bir örneğini sunuyor. Pizza anlamında ekstra tüm istekler burada anında dikkate alınıyor. Kaliteli servis sayesinde gerçek anlamda lezzeti sorunsuz bir şekilde yaşama fırsatı buluyorsun. Bu anlamda servis kalitesinin en iyi olduğu yer olduğunu da belirtmek isterim.

Dünya ve ülke çapında sunduğu 50’den fazla pizza çeşidi ile damak tadı ne kadar farklı olursa olsun herkesi memnun edecek çeşitliliği sunuyor. Geniş seçme imkanı misafir ağırlama noktasında büyük bir avantaj sağlanmasına neden oluyor. Benim gibi lezzet kadar temizliğe de önem veren biri ise burayı sana kesinlikle öneriyorum. Çünkü burası temizliği bir firma prensibi haline getirdiği görülüyor. 

Ulaşım imkanlarının çokluğu ve şehrin her yerinde sorunsuz ulaşım buranın kalitesine kalite katıyor. Sade dünya çağında değil yöresel anlamda da vurucu pizza lezzetlerinin sunulduğu Zeytin Pizza Ankara’nın en dikkat çekici mekanı olma özelliğini  gösteriyor.

İletişim ve konum bilgileri

Üniversiteler, ODTÜ TEKNOKENT, GALYOM BLOK, Çankaya/Ankara
03122100088Zeytin Pizza, Ankara