İnegöl köftesinin ne kadar lezzetli olduğunu bilmeyen yoktur. Paket halinde zincir marketlerde satılsa da hiçbiri yerindeki gibi olmaz. Seyahat nedeni ile İnegöl içerisinden geçen birçok kişi köfte yemeden ayrılmak istemiyor. Bölgede oldukça uzun bir süredir faaliyet gösteren Zeynel İnegöl Köftecisi, misafirlerine eşsiz lezzetler sunuyor. Yol üzerinde oldukça merkezi bir konum üzerinde yer alan Zeynel, eşsiz bir köfte lezzeti inşa etmiş durumda.

Zeynel İnegöl Köftecisi ile ilgili ilk izlenimlerim şu şekilde idi. Yol üstünde olmasından dolayı oldukça kalabalık bir mekan. Siparişlerin geç gelebilmesinden dolayı ikramların ön plana çıktığını görüyoruz. İkramlar ile gönlümde taht kuran işletme köftenin yanı sıra et ve tavuk konusunda da çeşitli lezzetler sunuyor. Normalde İnegöl köftesini sade olarak bilirdik. Ama burada acılı, kaşarlı ve birkaç adet daha farklı çeşidi bulunduğunu öğrendik.

İç mekan ve dış mekan olarak işletmeyi bölmeleri oldukça güzel olmuş. Biz yazın gittiğimiz için dışarıda oturmak oldukça güzel olmuştu. Yerel bir işletme olmasından dolayı alkol kesinlikle bulunmuyor. Köftenin lezzetinden memnun kalanlar, eğer isterler ise aynı lezzette hazırlanmış köfteleri paket olarak satın alabilirler. Biz dönerken 2 kilo hazır sıkılmış köfte aldık. Misafirlerimize oldukça güzel lezzetler sunacağız. İşletme ile ilgili söyleyebilecek tek olumsuzluk personellerine yeterince eğitim verememiş olmalarıdır. Çalışanların acemi tek günlük oldukları açıkça belli oluyor. Bu durumdan ötürü işletmeden 1 puan dahi kırılabilir.

Zeynel İnegöl Köftecisine gitmek isteyen kişilere işletmenin adresini, telefon numarasını paylaşmak istiyoruz.
Adres: Bursa Eskişehir Yolu No:13, Süleymaniye, 16400 Süleymaniye OSB/İnegöl/Bursa
Telefon: +90 224 714 94 50
Mail: zeynelkofte@yahoo.com
Mesai Saatleri: 08:30 - 23:30Yorumlar
  • C
    Chef 6 Nisan 2021

    Bu mekanı biliyorum, gerçekten çok lezzetli. Bursa'ya aile ziyaretine gittiğim zaman bu mekan yarım saat uzaklıkta ver her zaman uğramaya çalışırım. Mekan tanıtımlarının arasında adını görünce tanıtım makalesine yorum yazmak istedim.

  • Üzgünüm

    Bu yazı yorumlara kapalı.

Zeynel İnegöl Köftecisi – İnegöl, Bursa