Kızılay Konur'da bulunan bu mekana arkadaşımla beraber gittik. Öncelikle mekan oldukça şık bir şekilde tasarlanmış. Kalabalık olsa dahi mekan sizi bunaltmıyor. Çalışanların ilgisi de gayet yerinde diyebilirim.

Masalar da oldukça temizdi. Ayrıca çevresindeki diğer mekanları düşündüğüm vakit de hem ortam olarak hem de konsept olarak farklı diyebilirim.

Özellikle haftanın belirli günlerinde farklı etkinliklerinin olduğunu da öğrendik. Bunlardan bir tanesi de başta İngilizce olmak üzere haftanın belirli günü ve saatinde tamamen İngilizce konuşabileceğiniz bir konstept hazırlamışlar.

Bu konsepti de oldukça farklı buldum ve uygun olduğum bir gün sırf bunun için geleceğim. Akşam saatlerinde gitmeme ve kalabalık olmasına rağmen mekan baya ferah ve insanı huzurlu hissettiriyor.

Zaytung Zone menü olarak da bizim beğenimizi kazandı. Tavuk taco tercih ettik ve tadını kesinlikle beğendik. Ayrıca menü çok zengin ve herkesin zevkine uygun yiyecekler bulunmakta.

Fiyat olarak da benzeri mekanlarla yakınlık gösterdiğini söyleyebilirim. Özel günlerde tercihiniz burası olacaksa önceden yer ayırtmanız gerekebilir çünkü mekan oldukça kalabalık.

İletişim ve konum bilgileri

Meşrutiyet, Konur Sk. No:8, Çankaya/Ankara
03124174105Zaytung Zone, Ankara