Gerçek deniz mahsulleri ve Akdeniz lezzetinin en uygun fiyatlarla sunulduğu yer denildiğinde benim tercihim kesinlikle Yosun Balık Restoran oluyor.

Yosun Balık Restoran hakkında en önemli husus ürün çeşitliliği ve Akdeniz lezzetlerinin en kaliteli bir şekilde sunulduğu yer olması geliyor. Menüde yer alan birbirinden leziz meze ve deniz mahsulleri ürün çeşitliliği nedeniyle şefin tavsiyeleri bu noktada oldukça faydalı ve yönlendirici oluyor. Deniz ürünleri ve meze çeşitlerinin tazeliği ve lezzeti son derece fazla olması sebebiyle menüde yer alan tüm çeşitler ayrı bir lezzet fırtınası ve hazzı yaşanmasını sağlıyor. Bu sebeple ben her geldiğimde farklı lezzetleri beğenerek ve büyük bir tutkuyla deniyorum. Hem servis hem de mutfakta çalışanların deneyimi ve donanımı sayesinde size en iyi önerileri ve doyurucu bilgileri sunuyor. Farklı lezzetleri tatmak için şeflerin önerisine kesinlikle kulak asmalısın. Menüde yer alan geniş meze çeşitliliği ve farklı meze türlerinin bir arada sunulması sayesinde birçok meze çeşidini deneme fırsatı buluyorsun.

Benim için deniz mahsullerinin lezzeti ve tazeliği kadar mekanın temizlik, servis kalitesi, hijyen ve görselliği de son derece değerli oluyor. Burayı ilk denediğim andan itibaren hijyen ve temizlik anlamında ne denli profesyonelce hareket ettiklerine bizzat şahit oldum. Sende burayı denediğinde bu temizlik ve hijyen anlayışını restorana girer girmez yaşayacaksın. Çalışanların son derece kibar ve ilgili tavırları burası hakkında ki diğer pozitif hususlar arasında yer alıyor. Dünyada deniz mahsulleri menülerinde yer alan yemekler ve mezelerin tamamına yakınının mekânın menüde yer alması sayesinde herkes kendi damat lezzetini en üst seviyede yaşıyor. Ayrıca burada deniz börülcesi, kalamar, midye dolma, deniz levreği, lagos balığı ve avokadolu karides kesinlikle denemen ve dostlarına önermen gereken çeşitler arasında yer alıyor. Seçim konusunda kararsızlık yaşıyorsan burada şeflerin tavsiyelerinin son derece lezzetli olduğunu da hatırlatmak isterim.

Mekân senin ve aile dostlarının son derece beğeneceği ve lezzeti en süt düzeyde yaşayacağı bir yer olacağından emin olabilirsin. Mekânı dener denemez, güler yüzlü servis, taze ürünler, uygun fiyat ve orijinal deniz mahsullerini ürünleri lezzetini en üst seviyede yaşamış olursun. Mekânın büyüklüğü, konumu ve otoparkı ile sizlerin tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Yosun Balık Restoran, Ankara
+90 312 447 33 44Yosun Balık Restoran, Ankara