Yemek

Yolluk Park 17, Ankara

Nostaljik meyhaneler benim için her zaman farklı bir yerde olmuştur. Ara sıra arkadaşlarımı da alıp mezeler ve içki eşliğinde hoş sohbet edebileceğiniz bir yer bulmak oldukça zor. Yolluk Park 17 bir arkadaşımın sık sık gittiği ve bize de tavsiye ettiği bir yerdi.

Grupça toplanıp sonunda buraya gittik. Zaten gittiğimiz an bahçesi bizi karşıladı diyebilirim. Bu tarz güzel bahçeli mekânlar benim her zaman favorim olmuştur. Bu sebeple bahçesine oturduk ve servis hemen açıldı çalışanların hızı ve ilgisi de oldukça iyiydi.

Meze çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir işletme ve ortaya herkes zevkine göre birçok meze söyledi. Ana yemek olarak da bu tarz yerlerde hep yaprak ciğer söyleriz ve bu kez de aynını yaptık. Siparişlerimiz hemen geldi.

Mezelerin porsiyonlarını oldukça başarılı bulduğumu söyleyebilirim ve tadı da oldukça yerindeydi. Fakat masanın en iyisi hepimiz için tartışmasız yaprak ciğer oldu. Daha önce ben bu kadar güzel yaprak ciğer yediğimi hatırlamıyorum. Canım ne zaman isterse sık sık buraya ciğer yemeye geleceğim ve çevreme de tavsiye edeceğim.

Aynı zamanda önemli maçlar için de maç yayınının olduğunu öğrendik. Mekânın sıcaklığı ve mezelerin güzelliği düşünülürse maç izlemek için dışarı çıktığım vakit aklıma gelecek ilk mekânın burası olacağını söyleyebilirim. Aynı zamanda fiyat olarak da birçok meyhaneye göre uygun bir fiyatlama modeline gittiklerini de belirtmeden geçmeyim.

İletişim ve konum bilgileri

Ayrancı Mh., Uçarlı Sok. 17/A,B, 06540 Çankaya/Ankara
(0312) 426 57 88

R