2019’a sayılı günler kala siz de İzmir’de alternatif kutlama arayışları arıyorsanız bu metnimiz sizin için. İzmir’de 2019’a veda edip yeni yıla evinizin dışında girmek istiyorsanız bu derlememize göz atmak isteyeceksiniz…

Alsancak Zoom Club, doyasıya dans etmek isteyenler için ideal bir seçenek. Saat 23:00 itibariyle kapılarını misafirlerine açacak olan işletmenin programı sabahın ilk ışıklarına kadar aralıksız devam ediyor.

Alsancak Hay Hotel, eğlendiği yerde konaklamayı tercih edenler için şehrin merkezinde değerlendirilebilecek bir seçenek. DJ performansını duyuran otelin gala yemeği de oldukça iştah açıcı.

Radisson Blu Resort & Spa, şehirden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için düşünülebilir. Çeşme’nin nezih otellerinden biri olan Radisson Blu Resort & Spa, çocuklu aileleri unutmamış ve çocuklar için de ayrı bir program hazırlamış. İzmir Big Band Orkestrası’nın müzik dinletisiyle misafirlerini yeni yıla merhaba dedirtecek otelin kişi başı fiyatları bölgesindeki diğer otellerle benzer seviyede bulunuyor.

İnciraltı Erdeniz Restaurant, Celil Cengiz ve Gülşen ile yeni yıla girmeye hazırlanan bir işletme ve hem mönüsü hem de fiyatıyla düşünmek isteyeceğiniz bir seçenek. Hindi yerine balık tercih ediyorsanız bu seçeneği düşünmelisiniz.

Çeşme yönüne gidip konaklama harici bir nokta arıyorsanız ve ayrıca tercihleriniz meyhane tarzı işletmeler ise Baharım 35’lik Meyhane tam size göre. Zengin bir mönü hazırlayan işletmede sınırlı ve sınırsız içecek tercihine göre fiyatlar şekilleniyor.

Gaziemir civarında ikâmet ediyorsanız Bizim Bahçe Restaurant düşünülebilecek seçeneklerden birisi. Ulaş ve Fasıl Ekibi, Züleyha, Oryantal Show ve Özgür Korkmaz ile oluşturulan programının yanı sıra mezeleri ve yemekleriyle de oldukça iddialı olan işletmenin sunduğu fiyatlar da gayet iyi bir seviyede.

Balçova Dereboyu Et Mangal ise pek alışık olunmayan bir öneriyle yeni yıl programını hazırlamış. "İçkini al gel" sloganına afişinde yer veren tesis fasıl arayanlar için ideal bir seçenek. Programında Soner Özçamlıer & Orkestrası ile oryantal gösterisine de yer veren işletmenin mönüsü zengin ve fiyatları olabildiğince dip noktada.

Yeni Yıla Giriş Seçenekleri, İzmir