Yolu Ankara’dan geçenlerin ne yesek dediğinde her zaman
soluğu burada aldığı bir pidecidir Ye – An pide. Altındağ merkezde bulunan yer
lokasyon olarak son derece güzel ve kolay fark edilebilir bir konumda
bulunuyor.

Ye – An pide çeşitlerinin her türlüsünü bulabileceğiniz bir yer. Pide severlerin en çok rahatsız olduğu şey pidenin tamamen hamur kaynaklı olması nedeni midede yaptığı şişlik ve sertliktir. Fakat buranın pideleri kesinlikle böyle bir rahatsızlığa yol açmıyor.  Kullanılan hamurun kalitesi ve son derece hijyenik ortamda hazırlanması söz konusu durumu tamamen oradan kaldırıyor.

Köklü bir aile işletmesine sahip olan Ye – An pide, pidelerinin yanında verdiği mezeleri her zaman bol tutuyor.  Bu mezelerin içinden közlenmiş biber ise benim tartışmasız favorim.

Ankara’da oldukça popüler olan bu yere çok fazla sayıda
şehir dışından da insan geliyor. Yani buranın ünü şehir dışlına kadar ulaşmış
durumda. Böyle bir müşteri kitlesi oluşturmak ve isim duyurmak için mutlaka
pidelerinizin lezzetli olması kadar, servisinizin de hızlı ve kaliteli olması
gerekli.

Ye – An servis hızı konusunda oldukça iddialı bir işletme, her ne kadar pide pişirim aşaması uzun süren bir şey olsa da burada sürenin bir miktar daha hızlı olduğunu fark edeceksiniz. Aynı şekilde tecrübeli çalışanlar tarafından hizmet sunulması servis esnasında hiçbir aksaklığın yaşanmamsını sağlıyor.

Eğer ankara’da pide yemek istiyorsanız, konum olarak da buraya yakınsanız, şehir dışından bile butaya pide yemeye gelen insanlar olduğunu göz ardı etmeden mutlaka ziyarette bulunmalı ve benim tavsiyem olan kuş başılı pideyi test etmelisiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Kazim Karabekir Cad. Ozer Han No:31 D:15 Altindag Merkez, Altindag, Ankara Türkiye
(0312) 341 91 81Ye – An Pide, Ankara