Gerçek anlamda leziz balık çeşitleri ve mezeleri tatmak ve konforlu bir ortamda dostlarını ağırlamak için Yaşam Balık Lokantası ilk tercihin olmalı.

Yaşam Balık Lokantası hakkında meze çeşitleri ve mekanın insanlara sunduğu huzur ortamı ön plana çıkıyor. Burası genel itibari ile şirin bir yer olsa da bir balık restoranından beklenen her hususu misafirlerine fazlasıyla sunuyor. Taze balık lezzetini enfes meze çeşitleri ile yaşamak istiyorsan burası kesinlikle en doğru tercih oluyor. Görsel olarak güvenli ve konforlu yapısı ile burada dostlarını gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsin. Burada lezzet ve tazelik ön planda olsa da asla pahalı fiyat politikası güdülmüyor. Burada herkes kendi bütçesine göre en iyi lezzetleri tadabiliyor. Bu sayede balık restoranları için geçerli olan lezzetli mekanların fiyatları pahalı olur algısı burada tamamen geçerliliğini yitiriyor.

Yaşam Balık Lokantası menüleri arasında en çok dikkat çekenler ise uskumru, çupra, tekir, somon, levrek sarma, eniz börülcesi, orkinos kavurma, mercan tava ve lagos ızgara geliyor. Mekânda sunulan çeşitlilik sayesinde herkes tüm eş, dost ve akrabalarını burada rahatlıkla ağırlayabiliyorlar. Buraya gelemden kesinlikle deniz mahsulleri konusunda tüm lezzetleri tattığını iddia edemezsin. Bu anlamda ben her geldiğimde hala tatmadığım lezzetleri tatmaya devam ediyorum

Burada deniz mahsulleri ve meze çeşitleri hem oldukça geniş çeşitlilikte hem de birbirilerinin lezzetlerini tamamlayıcı şekilde sunuluyor. Restoranın sunduğu geniş seçme imkanı sayesinde herkes aradığı lezzeti burada yaşayabiliyor. Çalışanların güler yüzü, servis bilgisi ve temizlik anlayışı benim kriterlerimi fazlasıyla karşılıyor. Ankara’daki en taze, bol çeşit ve en iyi hizmet anlayışını sunan yer olan Yaşam Balık Lokantası sizlere her zaman en iyisini en iyi şartlarda sunmaya devam ediyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Yaşam Balık Lokantası, Ankara
+90 312 347 05 17Yaşam Balık Lokantası, Ankara