Yemek

Yaprak Pide ve Kebap, Ankara

Yıllara meydan okuyan esnaf lokantası otantik dokusunu kaybetmemiş bir işletme burası. Ankara’da döner nerede yenilir diye araştırıyorsan Çetin Ustanın 20 yılı aşkın yaprak pide ve kebap salonuna bir uğra derim.

Küçükesat’ta yer alan bu mekânda evlere ve iş yerlerine ücretsiz servis yapılıyor. Ankara dönerini yaprak yaprak haline gelinceye kadar yılların ustalığıyla masanıza getiren Çetin Ustadan başkası değil.

Ankara Dönerini Çetin Ustamızdan Tadın

Ankara’ya gezmeye gelenler sırf Ankara dönerini tatmak için yılların ustası Çetin ustamızı ziyarete geliyor. Çünkü Çetin Usta mekânında öyle onlarca garson tutmuyor, kendisi hürmeten misafirlerine yaprak yaprak kestiği dönerleri kendi eliyle servis ediyor.

Ortamın samimi havasıyla kendinizi geçmiş yılların vazgeçilmez esnaf lokantasında bulacaksınız.

Yaprak Döneri Bir De Burada Tadın

Kendine has esnaf lokantası konseptine sahip yaprak pide ve kebap salonu kıymalı, peynirli, kuşbaşı pide ve leziz mi leziz Ankara yaprak döneriyle misafirlerini konuk ediyor. Otantik dokusunu bozmadan küçük ama oldukça samimi bir işletme havasında konuklarını ağırlayan işletmede Ankara’nın meşhur yaprak dönerinin tadına burada varacaksınız.

İletişim ve konum bilgileri

Esatoğlu, Yaprak Sk. No:5, Çankaya/Ankara
03124171247

R