Yemek

Yakamoz Diplomat Balık Lokantası Ankara

Ankara’nın en nadide mekanlarından biri olduğunu söylemem gerekiyor. Muhteşem manzaraya karşı yemeğinizi yiyebilirsiniz. Restoran daha çok iş yemeği yemek isteyenler için uygun şekilde dekore edilmiştir. Menülerinde çok sayıda farklı meze çeşidi bulunuyor. 

Deniz mahsullerini sevenler için Ankara da özellikle temiz ve nezih bir mekan olarak önerebileceğim bir seçenektir. Daha önce gittiğim her seferinde mekanın çalışanların göstermiş olduğu ilgi ve alaka da memnuniyetimi arttırdı. Bu nedenle aile ile de gitmek için uygun bir mekan olduğunu söyleyebilirim. 

Lezzet ve sunumun etkisinin yanı sıra fiyatların da ortalama olması aklıma estikçe deniz ürünlerini denemek için gittiğim mekanlardan biri olmasını sağladı. Ortamın sakin ve huzurlu olması da yemeğimizi yerken bizi rahatsız edebilecek her sorunu ortadan kaldırıyor. 

Deniz ürünü ve mezeleri en lezzetli nerede yenir? Diye sorunlara vereceğim cevap oldukça açık Yakamoz Diplomat Balık lokantası olacak. Her mevsim tercih edilecek balıklar taze olarak sunuluyor. Özel olarak görebilir ve seçtiğiniz balığı en lezzetli şekilde yiyebilirsiniz. Benim sizlere tavsiyemdir. 

Konum ve İletişim Bilgileri

Yakamoz Diplomat Balık Lokantası
İlkbahar Mah. 596. Sok. No:77/A | Yıldız / Çankaya, Ankara, Türkiye
+(312)491 55 00

R