Akdeniz bölgesine ait deniz mahsulü lezzetlerini ve orijinal meze çeşitlerini tatmak için rotanız kesinlikle Vonalı Hasan Usta Balık Evi olmalı.

Vonalı Hasan Usta Balık Evi hakkında en akılda kalıcı nokta deniz mahsulü çeşitliliği ve son derece özel mezelerin sunulması oluyor. Menü kalitesi ve çeşitliliği o kadar üst seviye deki en doğru ve farklı lezzetleri denemek için şefin tavsiyelerine kesinlikle kulak vermeniz gerekiyor. Sunulan menüde yer alan çeşitlilik ve lezzet sebebiyle farklı lezzetleri denemenizi öneriyorum. Burada denediğim tüm lezzetler bende çok büyük memnuniyet yaratıyor. Menüde yer alan deniz mahsulleri ve mezeler hakkında daha önceden hiçbir fikriniz yok ise çalışanlar ise en güncel ve orijinal bilgileri büyük bir keyifle sunuyor. Burasını keşfettikten sonra gerçek anlamda deniz mahsullerinin geniş ve lezzetli dünyasını keşfetmiş oldum.

Benim en takıntılı olduğum hususlardan birisi de mekanın temizliği oluyor. Çünkü Ankara’da birçok balık restoranı lezzet anlamında iyi seçenekler sunmasına rağmen temizlik ve hijyen anlayışı olarak beni hayal kırıklığına uğrattı. Burasına ilk geldiğim andan itibaren bir restoranın ne denli temiz, düzenli ve hijyenik olabileceğini canlı olarak görme şansım oldu. Çalışanların kibar ve ilgili tavırları ve restoranın temizlik anlayışı bir araya geldiğinde gerçek anlamda bir restoren keyfini sorunsuz bir şekilde yaşıyorsun.

Hem dünya mutfağı hem de ülkemizin sahil mutfağına ait birçok deniz mahsulü ürününü ve mezesini restoranın menüsünde bulmak beni oldukça mutlu ve değerli hissettiriyor. Buranın menüsünde yer alan pastırmalı tava, kalkan tandır, levrek ızgara, tuzda lagos, diş şiş, kılıç kavurma, avokadolu karides, çinekok dolma ve mersin balığı kavurma lezzetlerini ve daha sayamadığım onlarca farklı lezzeti kesinlikle denemenizi öneriyorum. Her birinin lezzeti insanın damağında in anılmaz tatlar bırakıyor.

Restoranın kalite ve lezzet anlayışı ile ne kadar önemli ve değerli olursa olsun tüm dostlarınızı en iyi ve memnuniyet seviyesi en yüksek şekilde burada ağırlayacağınıza emin olabilirsiniz. Restoranı denediğinizde bu denli leziz ve kaliteli bir mekanın bu denli uygun fiyatı sunmasına oldukça şaşıracaksınız. Mekan görsellik, lezzet, park imkanları ve personelin ilgisi ile benden 5 yıldız almayı başarıyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Vonalı Hasan Usta Balık Evi, Ankara
+90 536 511 87 58Vonalı Hasan Usta Balık Evi, Ankara