Bu mekâna girdiğiniz anda birilerini daha getirmek istiyorsunuz. O kadar güzel bir tasarımı var ki her gittiğimde hep daha kalabalık gelme isteği doğuyor içime. Yazın ve kışın farklı güzelliklere sahip bir mekan. En güzel yanı ise canlı müziği. Müziğin sesi sohbetinizi bölmüyor bu konuda gayet ince olan çizgiyi koruyorlar. Ve müzik ortamın büyüsünü daha da artırarak gayet güzel bir ambiyans oluşturuyor.

Yazları gittiğimde bahçede ışıklar ile süslenmiş yeşillikler arasında oturmak insana doğayla iç içe olma rahatlığı veriyor. Kışları ise şömine başında vakit geçirmek büyülüyor. Bu nedenle her iki mevsimde de sık gittiğim mekanlar arasında.

İtiraf etmeliyim yemeklerin lezzetine değinmeden önce ara sıcak olarak getirdikleri börek mükemmel. Belki börek seviyor olmamdandır bilemiyorum, börek için sürekli olarak gidebilirim.

Çalışanları güler yüzlü ve hızlı çalışıyorlar. Fakat mekân tam dolu olduğunda kalabalık olduğu vakitlerde bazen servis gecikebiliyor tabi bu durumu anlayışla karşılıyorum kalabalık olması nedeni ile. Ama bilmenizde fayda var diye bahsetmek istedim.

Bu tarz bahçeli mekânlarda genelde temizlik konusundan yakınırım ama bu mekân bahçeli olmasına rağmen temizlik konusunda gayet iyi. İkramları ise gerçekten büyüleyici.

Genel olarak ikram mezelerin yanında bol malzemeli ince hamurlu enfes bir pizza geliyor. Bu şimdiye kadar gördüğüm en güzel ikramlardan biri diyebilirim. Hiç beklemiyorken böyle lezzetli bir ikramla karşılaşmak insanı mutlu ediyor. Ayrıca o pizzanın o lezzetini başka hiç bir pizzacıda bulamıyorum.

Alkollü içecekler konusunda menü de bolca çeşit var bunuda belirteyim. Genel olarak bu kadar bol çeşit bulamayacakken burada olması sanırım müşteri kitlesinin fazlalığı ile alakalı. Fiyat konusunda ortalamanın biraz üstünde olsa da bu tarz bir keyif ve kalite için değeceğini düşünüyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Barbaros, Billur Sk. No:17 Çankaya/Ankara
03124273050Villa Restaurant, Ankara