Yemek

Velvet Pasta Evi, Ankara

Tatlı tutkunları için denediğim ve hayran kaldığım bir mekandan bahsetmek istiyorum. Burası gerçekten eşsiz pastaların ve keklerin yapıldığı, mükemmel bir yer. Konum itibariyle oldukça işlek bir bölgede bulunuyor. Ama işletme aşırı büyük değil. Bu nedenle çok da fark edilemeyebiliyor. Kendi hallerinde, dünyanın en güzel pastalarını çıkarma uğruna savaşan tatlı çalışanları var.

Mekan oldukça naif döşenmiş, insana huzur veren bir yapısı var. Bunun dışında kesinlikle tatlılarını denemelisiniz. Personelleri o kadar sıcakkanlı insanlar ki, bir kere gittiğinizde oraya müdavim olabilirsiniz. Kaliteli görünen her yer gibi yoğun müziğin müşteri çektiğine inanmıyorlar. Burası, insanı dinlendirici özelliklere sahip.

Çalışanlarının elleri lezzetli olduğu kadar çabuk. Siparişleriniz asla bekletilmiyor ve her yer sürekli olarak temiz tutuluyor. Gayet kibar biri tarafından işletiliyor. Yaptıkları en ufak hatayı telafi etme adına nasıl çabalıyorlar, anlatamam. Zaten insanların gönüllerinin bu şekilde alınabileceğine inanıyorum. Gerçekten gidip gördüğünüzde, lezzetlerini denediğinizde asla pişman olmayacağınız bir yer. Ben, ağzımın tadıyla oradan ayrıldım, fırsat buldukça sürekli uğruyorum. Sizlere de öneririm.

İletişim ve konum bilgileri

Gaziosmanpaşa, İçaçan Sk. No: 6/A, Çankaya/Ankara
05331309405

R