Kaliteli, taze ve lezzetli balık ürünleri dendiğinde aklıma ilk olarak Vela Balık geliyor. Bu sebeple burası benim balık konusunda ilk tercihim oluyor.

Vela Balık hakkında bilinmesi gereken ilk husus Ankara’nın en leziz ve taze balık lezzetlerini bulabileceğiniz bir yer olması oluyor. Mekanın kalitesi ve konumu itibari ile park etme gibi bir sorun yaşamayacağınız için sevdikleriniz ile gerçek anlamda leziz bir balık keyfini burada yaşıyorsunuz. Burası sunduğu kaliteli hizmet ile sadece Ankara’nın değil aynı zamanda ülkemizin en iyi Balık Restoranlarından biri oluyor

Buranın en önemli özelliği mekanın sıcaklığı sayesinde balık keyfini sanki aile ortamında yaşanmasını sağlaması oluyor. Balık çeşitlerinin lezzeti ve tazeliği kadar mezeleri de insanı oldukça etkiliyor. Buraya gittiğiniz daha önce hiç tatmadığın birçok meze çeşidini tadarken damak lezzetin en üst seviyeye çıkıyor. Bu sayede daha önce hiç tatmadığın hatta varlığından bile bir haber olduğun balık ve meze lezzetlerini tadıyorsun.

Benim için balık restoranlarında lezzet kadar temizlik anlayışı da oldukça değerlidir. İşletme bu anlamda üst düzey bir temizlik ve hijyen anlayışı sunuyor. Bu temizlik anlayışını daha içeriye girer girmez yaşıyorsunuz. Buranın temizlik ve hijyen anlayışına tek kelime ile hayran kaldığımı belirtmek isterim. Kapasite olarak mekanın kalabalık ağırlayabilecek kadar imkanı yok. Kapasitesinin oldukça geniş olması sayesinde burası kalabalık grupları bile rahatlıkla ağırlayabiliyor. Masa sayısının fazla olmasına rağmen deneyimli çalışan kadrosu sorunsuz ve hızlı bir şekilde servis yapıyor. Menüde yer alan tüm meze ve balık çeşitleri restoranda anlık ve taze bir şekilde üretiliyor. Bu sayede hem lezzet hem de güveni aynı anda yaşayabiliyorsun.

Günümüzde lezzet ve mekanların görselliği oldukça önemli oluyor. Vera Balık bu anlamda lezzet ve mekan görselliği anlamında dostlarınız ile birlikte gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz bir mekan oluyor. Burası lezzet, mekanın kalitesi, servis ve profesyonellik anlamında tüm beklentileri rahatlıkla karşılıyor. Gerçek anlamda bir balık keyfi arıyorsan burası kesinlikle memnun kalacağın bir yer olacağına emin olabilirsin. Balık konusunda son derece seçici olmama rağmen burasından fazlasıyla memnun kaldığımı ve seninde kesinlikle denemeni öneriyorum.

Konum ve iletişim bilgileri

Vela Balık, Ankara
+90 555 277 59 08Vela Balık, Ankara