Yemek

Vamos Estambul Cafe & Restaurant, İstanbul

İstanbul’da en çok ziyaret edilen restoranlarından birisi de Vamos Estambul Cafe & Restaurant’tır. Bireysel müşterilere hizmet vermekten gurur duyan işletme aynı zamanda şirket yemekleri, grup yemekleri, turist kafilelerine özel yemeklerde çıkarmaktadır. İstanbul’a ilk kez gelen, misafirlerini burada ağırlamak isteyen kişilere ekonomik menü seçenekleri sunulmaktadır. Özellikle yabancı misafirler için özel lezzetler hazırlayan Vamos Estambul Cafe & Restaurant, Türk mutfağını en iyi şekilde tanıtmaya çalışmaktadır.

Vamos Estambul Cafe & Restaurant, Türk mutfağı başta olmak üzere Akdeniz mutfağı, deniz mahsulleri ve barbekü üzerine hizmet vermektedir. Birazdan menülerini paylaştığımızda menülerinde hangi lezzetler bulunduğunu göreceksiniz. Deniz mahsulleri restoran sıralamasında İstanbul 2. olan işletme restoran kategorisinde 3. sırada yer almaktadır. Vamos Estambul Cafe & Restaurant’ın müşterilerine sunduğu lezzetleri şu şekilde özetleyebiliriz.

Vamos Estambul Cafe & Restaurant Menüsü

Vamos Estambul Cafe & Restaurant, misafirlerine birçok kategoride eşsiz lezzetler sunmaktadır. Restorana gitmeden önce menüsünde neler olduğunu merak ediyorsanız işletme menüsüne BU Bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Menü içerisinde dikkat ederseniz vegan ve vejetaryen seçeneklerin de bulunduğunu göreceksiniz.

Vamos Estambul Cafe & Restaurant Nerede

Vamos Estambul Cafe & Restaurant gerçekten hoşgörülü ve misafirperver bir işletmedir. İşletmeyi ziyaret etmek, lezzetlerinin tadına bakmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Gitmeden önce aramalı, boş masa için rezervasyon yaptırmayı unutmamalısınız.

Adres: Ticarethane Sokak No:39/42 | Alemdar Mahallesi, İstanbul 34120, Türkiye
Telefon: 0(544) 721 92 92
Telefon: 0(537) 835 75 00
Email: info@vamosestambulrestaurant.com

P