Akşamüzeri
atıştırmak istediğin zamanlarda ilk aklıma gelen yerdir. Lezzetli yiyecekler ve
sıcacık bir ortam var.

Genel olarak Ankara’nın ortalamanın üstünde bir kaliteye sahip mekanları arasında. Üstkat gastro arkadaşlar ile tercih edildiğinde çok daha eğlenceli bir hale gelebiliyor. Ortamı loş, rahat edebileceğiniz, ferah bir yer. Bu sayede arkadaş toplantılarınızı, keyifli dakikalarınız için ayırdığınız zaman için son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Akşamüzeri bir şeyler atıştırmak, farklı çok sayıda bira çeşidini tatmak için uygun olabilir. Genel olarak 70’leri andıran bir konsept ile bu tarihlere özlem duyanların da tercih ettiği bir yer. Mekanı tercih eden kişiler de direkt olarak mekanın rahat edilenler bir yer olmasını sağlıyor.

Yiyecek konusunda geniş bir yelpaze var. Bunun dışında direkt olarak sizin tercih etmek istediğiniz yemek çeşitleri için de mutlaka menüde yer alıyor diyebiliriz. Bakıldığında hem lezzetli hem de keyifli zaman geçirebileceğiniz bu mekanı öneriyoruz. İş çıkışı tercih ettiğim bir mekan olduğundan, kafa dağıtmak açısından da bana ilk akla gelen mekanlardan olduğu geliyor.

En güzel yiyecek önerisi, içeceklerin yanında tüketebileceğiniz jalepenno biberli soslu patates! Bu lezzeti mutlaka tatmanız gerekiyor. İkinci bir lezzet ve mutlaka yemenizi önerdiğim ise kajun baharatlı tavuk! Tavuk seven kişiler için bu zamana kadar yediği belki de en güzel tavuk da olabilir. İlk tercihiniz olduğunda, bu alanda memnun kalacağınız bir seçim yapmış olacaksınız. Değerlendirip, bu alanda memnun kalacağınız bir seçim yapabilirsiniz.

Ankara’nın oldukça merkezi bir yerinde bulunduğunda Üstkat gastro severek tercih edeceğiniz mekanlar arasında yer alıyor. Sizin için en güzel olanı aynı zamanda büyük masalarsa da yer verilmiş olması. Kalabalık arkadaş grubunuz ile de bu mekanda takılmanızın son derece mümkün olduğunu söyleyebilirim.

Rahat bir şeklide bu alanda yer alabilirsiniz. Ayrıca mekanın hijyen konusunda da son derece titiz davranıyor olduğunu göreceksiniz. Sorun yaşamadan bu alanda memnun kalacağınız hizmetten faydalanabilirsiniz.,

Mekanda olmasını istediğim bir diğer özellik ile personellerin güler yüzlü ve ilgili olmasıdır. Bakıldığında bu alanda da gereken en iyi şeklide sunuluyor. Genel anlamda personellerin güler yüzlü olması, size en iyi şekilde yardımcı olduğu sonuçlarını göreceksiniz.

Beğenerek, bu alanda en iyi şekilde kendinizi rahat hissetmeniz için sunulan seçenekler var. Değerlendirmeniz durumunda, siz de gün içinde keyifli zaman geçireceğiniz bu mekanın eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Seçimi size bırakıyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd 114 J, Çankaya/Ankara
03124262627Üstkat Gastro, Ankara