Kalabalıktan ve gürültüden oldukça uzak olan Üstkat daha çok Pub şeklinde hizmet vermektedir. Ankara'nın en işlek yerlerinden biri olan Tunalı Hilmi'de yer alır.

Klasik bildiğimiz Pub'lardan oldukça farklı ve başarılıdır. Güzel anlar, keyifli buluşmalar, hoş sohbetler için oldukça ideal bir mekandır. Gayet nezih bir görünüme sahip olmasıyla ailemle ve dostlarımla sık sık giderim.

Üstkat, bir Pub olmasına karşın en az bir İtalyan restoranı kadar kaliteli pizzalar hazırlar. Burada pizza yemeye bayılıyorum. Tokken bile küçük bir pizza siparişi söylemeden edemiyorum.

Bu mekanda en sevdiğim özelliklerden biri porsiyonlardır. Gerçekten gelen yemekler ile sadece karnınız değil gözünüz de doyuyor. Verdiğiniz paranın karşılığını mutlaka fazlasıyla alıyorsunuz.

Mekanın en güzel yemeklerinden biri de deniz mahsüllerinden yapılan makarnalarıdır. Ben genellikle somon balığı ve makarna alıyorum. Bu lezzeti Ankara'da başka bir mekanda özellikle de bir Pub'ta bulabilmeniz imkansız.

Mekanın bir diğer lezzetli yemekleri de burgerlerdir. Ankara'nın hamburger konusunda oldukça kısıtlı olduğunu düşünüyorum. Ancak Üstkat sayesinde gerçekten çok lezzetli hamburgerler yedim. Özellikle New York Burger en sevdiğim burger oldu. Yanında gelen patatesler de hem taze hem de çok lezzetliydi.

Üstkat alkollü içeceklerin bir hayli çeşitli olduğu bir mekan. Ayrıca günün bazı saatlerinde bu içeceklerde indirimler oluyor. Bunları takip ederseniz hem çok kaliteli hem de çok hesaplı içkiler içebilirsiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd 114 J, Çankaya/Ankara
03124262627Üstkat, Ankara