İstanbıl şehriene geldiğiniz zaman mutlaka ziyaret etmeniz gereken adreslerden birisidir. Öyle ki gelen ziyaretçilerini de en güzel şekilde ağırlamayı başarır.

Balık keyfini en güzel şekilde yaşamak istiyorsanız o halde yapmanız gereken ise mekanı ziyaret etmeniz olacak. Günün her anında kaliteli bir hizmet veriliyor. İstediğiniz saat dilimi içerisinde mekana gelerek balık tüketebilirsiniz. Balıkları hem taze hem de son derece lezzetlidir. Bu sebepten dolayıdır ki alacağınız hizmetlerden sizlerde fazlasıyla memnun kalma şansına sahip olacaksınız.

Haftanın hemen her günü kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eder. Çok taze şekilde balık yeme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda da siparişinizi vermenizin hemen ardından balıklarında pişirme işlemleri yapılıyor. Böylelikle uzun süre siparişinizin tamamlanarak masanıza gelmesini beklemiyorsunuz.

Tatlıları içerisinde de şüphesiz en meşhur olanından birisi de kabak tatlısı olduğunu söylemek mümkün. Deniz Mahsülleri üzerine hizmet veren profesyonel yerlerden biri olma özelliğine sahiptir. Bu sayede artık sizlerde ne zaman isterseniz isteyin mekanı sorunsuz şekilde ziyaret etme şansına da sahip olmaya başlayacaksınız. Bu konuda güven verici çalışmalara imza atmayı başarıyor. O halde elinizi çabuk tutarak ilk iş olarak mekanı ziyaret etmeye başlayabilirsiniz. Fiyatlar yönünden de bakıldığı zaman son derece ekonomik fiyatlı bir şekilde hizmet verilmiş olduğunu da net olarak görmekteyiz. Fiyatlar normal düzeyde olduğundan dolayı canınız balık çektiği an gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Ünlü İstanbul Balık Lokantası, Ankara
+(0312) 347 16 77
Aydınlıkevler, Çevreli Cd. No:35, 06130 Altındağ/AnkaraÜnlü İstanbul Balık Lokantası, Ankara