Ankara’nın en eski ve tarihi semtlerinden biri olan Ulus’ta bulunan ve gününe göre önünde uzun kuyrukların olduğu köklü bir mekân. Eğer dışa dönük biriyseniz Üçler Tavuk’ da yeni insanlarla tanışıp o insanların birbirinden farklı yaşanmış hikâyelerini dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Bu samimi mekâna çok fazla talep olduğu için maalesef uzun süre oturma imkânınız çok olmuyor. Karnınızı doyurup kalkmanız gerekiyor ki kapının önünde sıra olmuş insanlar kolaylıkla yer bulabilsinler.

Usta ellerden çıkan ve birçok pişirme yöntemi ile hazırlanan tavukların bağımlısı çok fazla. Öyle ki öğle yemeğinde kaçamak bir ziyafet yapmak isteyen bir çalışan ya da Ankara’nın uzak semtlerinden canı tavuk çorbası çekti diye gelen birçok insan var.

Müşterilerin dikkatini çeker bir diğer nokta ise temiz bir mekân olması. Gıda sektöründe en önemli şeylerden biri temizliktir. Yediğiniz şey ne kadar lezzetli olursa olsun gittiğiniz mekân temiz değilse orası müşteri kaybetmeye mahkûmdur.

Küçük ve devamlı kalabalık olan mekânın temizliği de göze çarpan unsurlardan. Hem mekânın hem de çalışanların temiz görüntüsü içinizi rahatlatacak.

İletişim ve konum bilgileri

Anafartalar, Tahtakale Sok. 1/A, Altındağ/Ankara
03123104208Üçler Tavuk, Ankara