Tüten Ocakbaşım özenle hazırlanıp sunulan yemekleri ile kapanma saatini geçtiğinde bile çalışan personelin yüzlerindeki gülümsemeyi eksik etmeden çay ikramlarına devam eden ve bizi kapıdan kolonya/şeker ikramı ile uğurlayan personeli ile çok nezih bir mekân.

Ankara'daki ocakbaşı alternatiflerine ve benzerlerine nazaran sakin, tertemiz ve oldukça lezzetli yemeklere sahip bir mekan. Menüdeki tüm yemeklerin yarım porsiyon seçeneklerinin gram ve fiyat bilgileri ile beraber listelenmiş olması da ayrıca çok güzel bir opsiyon olmuş. Tüm et çeşitlerini çok lezzetli ve kaliteli malzemeden yapılmış olarak tadabileceğiniz nezih bir mekân.

Mekân ambiyansından bahsetmemiz gerekiyor. İşletme modern dekorasyonu ve de ferah iç mekân tasarımı ile klasik bir kebapçı dükkanının çok üzerindedir. Ayrıca mekân da bulunan şöminesi de soğuk kış gününde içinizi ısıtan bir ortam sunmaktadır. Çocuklu ailelere oyun odası sunması sayesinde çocuklu ailelerin rahat bir şekilde gelebileceği bir mekân.

İşletme sahipleri ile görüştüğümde amatör ruhla başladıklarını söylüyor ve her müşteriye önem gösteriyorlar . Bu da ayrı bir sıcaklık katmış ortama ve otopark sıkıntısı olmayan ve tatlıları lezzetli. Mutlaka gidilip görülmesi ve yemek yenilmesi gereken bir mekan. Herkese Tüten Ocakbaşım’nın eşsiz tatlılarından tavsiye ediyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal Mahallesi, 2120. Cd. No: 23-A/1 Çankaya, Ankara
03122859285Tüten Ocakbaşım , Ankara