Turtle’s Pizza size Ninja Kaplumbağalar ve pizza tutkularını hatırlatacaktır. Lezzeti gerçekten de eşsiz

Turtle’s Pizza Ninja Kaplumbağalar’ın tutkunu olduğu pizza lezzetini çok iyi şekilde yakalayan mekanlardan biri. Ankara Küçükesat bölgesinde bulunan pizzacı, ince ve çıtı hamuruyla italyan pizza lezzetini yakalamış durumda. Özellikle jumbo boy pizzalar gayet doyurucu ve ki üç kişiye yetiyor. Kalabalık bir grup için sipariş vermek isterseniz en az 200 TL harcamanız gerekiyor. 2 büyük pizza yanında kolayla birlikte sipariş edildiğinde 5-6 kişiye anca yetiyor. İnce hamur olduğu için lezzet zaten damağınızda kalıyor.

Çocukların da çok beğendiği ürün, özellikle sarımsaklı ekmek, salata ve patatesle birlikte sipariş edilerek daha doyurucu olabiliyor. Pizzanın olması gerektiği gibi ince hamur bol içle gönderilmesini sağlayan pizzacının mini bir dükkanı olmasına rağmen, tek tük misafir ağırlama özelliği de bulunuyor.

Salata Menüsü Geniş

Son derece geniş bir salata seçeneği olan Turtle’s Pizza Sezar salatadan mevsim salataya kadar çok sayıda alternatif içeriyor. Birbirinden farklı lezzet kombinleri oluşturabileceğiniz pizzacı internet sitesinden sipariş verme imkanı sağlıyor. İster telefonla ister internetten sipariş vererek aradığınız ürünü kısa sürede bulabiliyorsunuz. Klasik bir menünün fiyatı ortalama 36 TL’den başlıyor. Fiyatlar pizzanın büyüklüğüne ve yan ürünlere göre farklılık gösteriyor. Sipariş verdiğinizde eve gelen servis elemanları da son derece kibar. Ortalama 30 dakikada siparişiniz kapınıza geliyor ve soğumamış oluyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Bardacık Sok. 68/C, Çankaya/Ankara
312 425 1 452 / 312 425 5 091Turtle’s Pizza, Ankara