Etkinliğiniz içeri her ne olursa olsun, kaliteli ve her ortama ayak uydurabilecek bir mekan mı arıyorsunuz? Eveeet burası tam aradığınız mekan diyebiliriz. Mekan yapısı gereği ve konumu gereği yapacağınız tüm etkinliklerde sizlere ayak uydurabilecek bir yapısı ve tasarımı mevcut.

Pazar sabahı için kahvaltı planınız mı var? Burası gerek açık büfe etkinliği ile üst katı tercih edebilir yada alakart menüsü ile kahvaltı tabağı, serpme kahvaltı ile taptazecik ürünlerin tadına varabilirsin.

Sadece kahvaltı ile de sınırlı değil aslında akşam yemeği için konuşacak olursak; mekan akşamları çalan müzikler, personelin ilgisi ve ortamın güzelliği gereği yemek yemek için birebir bir yer. Buraya gündelik kıyafetleriniz ile gelebilir ve fiyatlandırma için ise ortalamayı düşünerek 5 üzerinden 2,3 gibi notlandırabilirim. Fiyatlar çok pahalı olmayıp karın doyurucu her ortama ayak uyduran bir mekan.

Personelleri gerçekten çok ilgili ve güler yüzlü oldukları gibi sizlerle gerek sohbetleri gerek ise duruşları ile samimi bir ortam yarattıklarını söyleyebilirim. Evime yakın olan bu mekanda canım sıkıldığı zaman gidip oturabildiğim, bilgisayarda işlerimi hallettiğim bir mekan olarak söyleyebilirim. Ayrıca free wifi olarak adlandırdığımız wifi’leri de mevcut.

Çocuklu aileler için de ideal bir mekan olan Ofelia bünyesinde kapalı alan içerisinde ufak bir park bile barındırıyor. Ayrıca sadece yemekleri ile değil, draje çikolataları, pastaları ve kurabiye çeşitleri ile de harikalar yaratıyor. Son olarak tuvaletlerinin temizliğini ve tasarımını da kesinlikle gittiğiniz zaman görmenizi öneririm.

Sigara içenler ve sigara içmeyenler için özel alanlarının olduğunu ve bir çok şubesinin olduğunu da yazımızda belirtmeden olmazdı.

Konum ve iletişim bilgileri

Adnan Kahveci, Yavuz Sultan Selim Blv. Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0212) 856 01 01
Çalışma Saatleri: 07:00 - 00:00 (Haftanın her günü açık)Türlü Türlü Etkinlikleriniz İçin; Ofelia Beykent