Taze ve lezzetli deniz mahsulleri sunan ve kaliteli bir gece eğlencesi imkanından yararlanabileceğiniz bir yer olan Tunalı Balıkçıköy Fahri mekanından sizlere söz etmek istiyorum. Ankara Abay Kunanbay Caddesi üzerinde bulunan mekan oldukça merkezi bir konumda şehrin ortasında yer alıyor.

Meze çeşidinin bu kadar fazla olacağını ve balık tezgahının bu kadar renkli, taze ve çeşitli olacağını hiç düşünmemiştim. Hızlı ve ilgili çalışanları ile hızlı servis sunan mekanın aynı zamanda fiyatları da son derecede uygun geldi. Bu nedenle fiyatlarının ortalama olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda ortamın ambiyansı da sanki deniz kenarında bir sahil kasabasında yemek yiyormuşsunuz hissi uyandırıyor.

Mekan dost canlısı bir atmosfere sahip ve hem alkollü hem alkolsüz içecekler sunuyor. Eğer alkol ile deniz mahsulü tatmak istiyorsanız Ankara Tunalı Balıkçıköy Fahri mekanına kesinlikle bir şans vermelisiniz.

Mekanın bir dezavantajı olarak mekanın son derecede kalabalık bir mekan olduğunu örnek verebilirim. Bu nedenle mekana gelmeden önce rezervasyon yaptırmakta fayda var. Rezervasyon yaptırarak aynı zamanda istediğiniz yerdeki bir masayı da ayırtabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Biz çok kalabalık gittiğimiz için kişi sayımıza uygun bir masa ayırtıp gittik. Böylelikle mekan çok kalabalık olsa da geniş ve ferah bir masada oturduk.

Eğer taze ve bol çeşitli deniz ürünleri ve meze tadabileceğiniz, kaliteli, merkezi bir konumda yer alan, ambiyansı ve mekanı sıcak ve eğlenceli bir yer arıyorsanız Tunalı Balıkçıköy Fahri Ankara mekanına mutlaka bir şans vermelisiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Tunalı Balıkçıköy Fahri, Ankara
Abay kunanbay cad. No 4/1 | Kavaklider, Ankara, Türkiye
03124660450Tunalı Balıkçıköy Fahri, Ankara