Gezi

Tint Cafe & Bistro, Ankara

Bistro tarzında hizmet sunan Tint Cafe & Bistro hoş tasarımı ile ilk etapta bende çok hoş bir izlenim uyandırmıştı. Bu izlenime kapıldım ve içeri girdiğimde gerçekten çok güzel bir mekanla karşılaştım.

Lezzetli et yemeklerinin yanında fastfood tarzında yiyecekleri de burada bulmak mümkün. Menüye göz gezdirdiğinizde geniş bir menü olduğundan seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Menüye bakarak bir pizza siparişi verirseniz gerçekten iyi bir seçim olursunuz.

Benim bu mekân için favorim Akdeniz Akdeniz ve sucuklu cevizli pizza. Eğer bilindik ve sürekli yediğiniz pizzalardan sıkılmış biriyseniz bu iki seçenek size çok faklı gelecek ve değişik lezzetler tatmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Burgerlerinin başarılı olduğundan da söz etmeden geçmek olmaz tabii ki.

Tint Cafe & Bistro küçük iç alanı olan bir yer. Bu küçük yapı buraya sıcak bir hava katıyor. Kendinizi evinizin mutfağında gibi hissediyorsunuz. Günün belirli saatleri yoğun olan yer küçük olması nedeni ile biraz sıkışmış gibi hissetmenize neden oluyor. Ama yazın tercih edildiğinde bu durum hoş bir hal alıyor diyebilirim.

Hareketli bir konumda olması burayı eğlenceli bir yer yapıyor. Yemeğinizi yerken dışarıyı seyretmek oldukça keyifli. Garsonların güler yüzü keyif veren diğer detay. Eğer bu tür hareketli yerlerden hoşlanan biriyseniz ,  Tint Cafe & Bistro size fazlasıyla keyif verecek bir yere benziyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Çukurambar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No: 49 Çankaya, Ankara 06510 Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,3 km mesafede
+90 312 285 37 37

R