Arkadaşınızla bir öğle yemeği yemek ya da brunch keyfine doymak istiyorsanız Timboo Cafe tam da aradığınız yer. Zengin vejetaryen ve vegan yemek seçenekleri ile ayrıca gönülleri çalmayı başarmış Timboo Cafe, zinciri bulunan bir kafe-restorandır. Zincirlerde belki de en çok dikkat edilen nokta aynı lezzeti farklı şubelerde de yakalayabilmek. Timboo Cafe’nin bu konuda kesinlikle rakibi olamaz.

Timboo Cafe

Oldukça kaliteli ve ferah bir iç mekana sahiptir. Zaten sizi kendine çeken ilk özelliği iç mekan dizaynı olacaktır.

Menüsü, yemekler ve yemeklerde kullanılan malzemeler oldukça tatmin edici. Özellikle ev yapımı tadında hamburgerleri ile mest olacağınız Timboo’da Çarkıfelek’i de yemeyi es geçmeyin derim.

 Özellikle çocuklu aileler için ideal bir mekandır. Her türlü gazete ve dergi bulunmasının yanı sıra özel olarak çocuklar için DVD’ler bulunmaktadır. Siz yemeğinizi afiyetle yerken, çocuğunuzla sürekli ilgilenmek için ayrıca bir görevli mevcuttur. Oyun oynamaları için de bir oyun salonu vardır ve hatta masalara kadar tabletler gelir.

Tuvaleti ve bebek bakım odası da oldukça temiz ve kullanıma uygundur.

Servislerin hızlı yapılması ve çalışanların müşterilerine karşı olan kibar yaklaşımı, kısacası birçok mekanda görmeye alışık olmadığımız personel özeni Timboo’yu öne çıkaran bir başka özelliğidir.

Fiyat konusuna gelecek olursak, Timboo Cafe porsiyonları ile eş değer bir fiyat sistemi uygulamaktadır. Genel olarak orta-pahalı fiyat aralığında olduğunu söylenebilir.

Konum ve iletişim bilgileri

Mustafa Kemal Mah. Eskisehir Yolu 7. Km. Kentpark Alisveris Merkezi No:164 K:-1 Balgat, Cankaya, Ankara 06510 Türkiye

Anıtkabir noktasına 5,5 km mesafede
Telefon: +90 312 219 97 79

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Timboo Cafe Çankaya, Ankara