Yemek

The Rasa Brasserie, Ankara

The Rasa Brasserie; Selanik caddesinde bulunan arkadaşlarınızla, ailenizle gidebileceğiniz, hoş sohbetler edebileceğiniz çok güzel bir mekân. Gayet sıcak, samimi bir havası var. Garsonları oldukça ilgili ve cana yakın davranıyorlar. Daha mekâna adım atar atmaz konukları çok güzel bir şekilde karşılıyorlar. Mekân oldukça şık tasarlanmış ve güzel bir ambiyansı var.

Eğer arkadaşlarınız ile hoş vakitler geçirecek ama aynı zamanda da lezzetli yemekler yiyecek bir mekân bulmakta zorlanıyorsanız The Rasa Brasserie tam sizin için. Özellikle akşam saatlerinde ve hafta sonlarında oldukça kalabalık oluyor. Ancak mekân ne kadar kalabalık olursa olsun yine de gayet rahat bir havası var.

Mekânda sık sık etkinlikler düzenleniyor. Dans geceleri, canlı müzikler vs. Eğer böyle aktivitelere katılmaktan keyif alıyorsanız burası tam aradığınız gibi. Mekânda nargile içiliyor ancak koku havalandırma sistemleri nedeniyle çok rahatsız etmiyor diyebilirim. Yani aslında oldukça havadar bir yer. Ayrıca The Rasa Brasserie menülerinde zaman zaman ciddi indirimlere gidebiliyor. Takip ettiğiniz taktirde ciddi indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Pizzası oldukça lezzetli diyebilirim. Malzeme açısından bol, porsiyon bakımından ideal ve hamur kalınlığı açısından da oldukça iyi. Bunun yanı sıra canlı müzik gecelerinde sıcak şarapları çok büyük keyif katıyor. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik veriyorlar, mutlaka gitmenizi öneririm. Fiyatlar oldukça uygun, ortalama. Bu lezzetteki yemekleri daha uygun bir fiyata bulamazsınız zaten.

İletişim ve konum bilgileri

Selanik2 No:74, Ankara
+903124171111

R