Gittiğinizde fotoğraf çekmeden duramadığınız cornerlarıyla efsane bir mekân. Her gidişimde beni büyüleyen tasarımı ile saatlerce çıkmak istemediğim bir yer. Güler yüzlü çalışan kadrosu ve kaliteli hizmeti ile sizleri de benim gibi büyeleyeceğinden eminim.

Alkollü içecek çeşitleri ile her kesime ve her damak tadına hitap ediyor diyebilirim. Zira Ankara'da bu kadar fazla çeşitin yer aldığı başka bir yer bulamadım. İş çıkışı ve akşamları sohbet etmek için uğranabilecek yegane mekan diyebilirim. Canlı müzik eşliğinde edilen mekanın karakteristik özelliğininde dahil olduğu muhabbetler ile vazgeçilmez diye tabir ettiğim mekânlar arasında.

Sadece alkollü içecek ve meze konusunda değil ana yemekler konusunda da başarılarının devam ettiren bir mekân. Yol üstünde değil de üst katta olmasına rağmen sürekli dolu olmasının sebebini gittiğinizde size sunulan kalite ile daha iyi anlayacaksınız.

Canlı müzik konusunda şunu da belirtmek istiyorum, bazı mekânlarda olduğu gibi sohbeti engelleyecek şekilde sesini açmıyorlar. Canlı müzik sırasında notalar sohbetinize eşlik ediyor diyebiliriz.

Ayrıca evcil hayvanlarınız ile de girişte herhangi bir sorun yaşatmıyor çalışanlar. Dünya mutfağından esintiler barındıran bol çeşitli menünüzden seçim yaparken ateş kenarında evcil hayvanınızın rahatça vakit geçirmesini seyredebiliyorsunuz.

Ayrıca mekân tasarımı içerisinde bulunan ateş üzerinde kızarmış şekerleme yapabilme olanağı bana göre mekân seviyesini bir hayli yükseltiyor.

İletişim ve konum bilgileri

Portakal Çiçeği Residence, Pak Sk. No.1 Çankaya, Ankara
+90 312 490 99 92The Cork Gastropub, Ankara