Yemek

The Celt Irish Pub, Ankara

Bahçelievler’de çok hoş, sıcak ve samimi bir yer: The Celt Irish Pub. Mekân olarak çok büyük diyemem ancak bu durum nedeniyle samimi bir hava yakalanmış durumda. Güzel müzikleri ile dostlarınızla, sevdiklerinizle hoş sohbetler yapabilirsiniz. Mekâna gider gitmez çalışanların ilgisi ve alakası sayesinde adeta bir aile ortamına girmiş gibi hissediyorsunuz.

The Celt Irish Pub aslen bir pub olsa da oldukça sakin ve sade bir yapısı var. Loş ışıkları sayesinde farklı bir ambiyans yaratılmak istenmiş gibi. Eğer Bahçelievler civarında güzel ve uygun bir bira içmek istiyorsanız aynı zamanda da sakin, sıcak bir ortam arıyorsanız The Celt Irish Pub tam aradığınız mekanlardan biri olabilir.

Mekânda yalnızca alkollü içecekler değil yemekler de sunulmakta. Birçok ara sıcağını ve atıştırmalıklarını denediğim bir yer. Hepsinden de ayrı ayrı çok hoşnut kaldım diyebilirim. Eğer yarı açsanız ve canınız da bir şeyler içmek istiyorsa The Celt Irish Pub çok doğru bir tercih olacaktır. Benim burada en sık yediğim yemeklerden biri köfte. Eğer ilk defa gidecekseniz ve bir şeyler yemek istiyorsanız mutlaka köfte yiyiniz.

Kısaca burası; bistro, bar, pub karışımı bir mekân. Alkollü içecekleri ve sunumları gayet güzel. Çalışanlar da gayet ilgili ve efendi insanlar. Fiyat olarak da Ankara’da bulunan diğer barlar ile aşağı yukarı aynı diyebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

Bahçelievler, B, Prof. Muammer Aksoy Cd No:29 Çankaya/Ankara
03122230100

R