Burger vazgeçilmezlerim arasındadır. Bu nedenle sürekli olarak Burger yapan mekanları keşfetme merakım olmuştur. Daha önce Gazi mahallesi içine girmemiştim. İşimden dolayı oraya gittim. Orada küçük bir işletme gördüm ve içeri girdim lezzetinden önce ambiyansı dikkatimi çekti 5-6 kırmızı masanın anca sığdığı sıcak bir ortam. Arka fonda sürekli kaliteli müzik sizi yemek yerken eşlik ediyor.

Lezzeti ise Ankara da özlediğimiz bir lezzet, fabrikasyon hamburger değil gerçekten ev yapımı hamburger, patates kızartması ve limonata ile size eşsiz bir öğle yemeği seçeneği sunuyor. İşinizden öğle arası hızlıca ne yiyeceğim düşüncesine kapılıyorum. Şimdi ise aradığım lezzeti buldum öğle araları lezzetli bir hamburger yemek için doğru adresi buldum.

Çocuklarınız içinde kendiniz evde yapmış gibi rahatça tercih edebilirsiniz. Fiyat olaraktan ortam olarak çocuklarınız içinde uygun.Ulaşımı kolay temiz hızlı servis güleryüzlü personel ve işletme sahipleriyle mekanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Açılalı henüz bir kaç ay olduğu için çok yeni bir mekan, ortakları sürekli oradalar ve lezzetli yemek yiyip keyif aldığınızdan emin olmaya çalışıyorlar. güzel müzik ve müşteri ilişkisi olarak kesinlikle Ankara da tavsiye edeceğim bir mekan.

İletişim ve konum bilgileri

Gazi Mahallesi, Şenol Caddesi, No 32, Yenimahalle, Ankara
05066629080That’s Burger , Ankara