Tencere Midye, kaliteli kuruluşlardan biri olarak dikkat çekiyor. Firmanın müşterilerinin görüşlerine bakıldığı zaman da işini hakkıyla yerine getirmiş olduğunu görmüş oluyoruz. Her ne kadar mekan dar ve küçük olsa da sevimli bir ambiyans yaratmayı başarmış. Gelenler mutlu yüzlerle mekandan ayrılıyor.

Midye severlerin son zamanda en sık ziyaret ettiği adreslerden biri olma özelliğine sahip. Eğer ki sizlerde lezzetli, hijyenik bir midye yemeye kararlıysanız o halde bu adresin tam size göre olduğunu söylemek gerekir. Midye dolmalarını özel sosla harmanlayarak gelen müşterilerinin de damak zevkine sunuyor. Kesinlikle midyelerde bayatlama gibi bir durum söz konusu değil. Tam aksine taze şekilde birmidye yeme şansına sahip oluyorsunuz.

Midyeyi Balıkesir tarafında kendi çiftliklerinde özel olarak üretiyorlar. Kendileri tarafından üretilip kullanıldığı için de doğal olarak içinize sinerek kullanmaya başlayacaksınız. Boyut olarak bakıldığı zaman da aşırı ufak olmadığını fark ediyorsunuz. İster sade isterseniz de soslu midyelerini tadabilirsiniz. Midyeler ise müşterilerin siparişi üzerine hazırlanır. Midyelerin yanı sıra aynı zamanda nohutlu pilav gibi hizmetlerini de bulmanız mümkün.

Fiyatları ise piyasayla karşılaştırdığınız da oldukça normal düzeyde olduğunu görebilirsiniz. Ekonomik fiyattan sizlerde ihtiyaçlarınızı giderebilir ve lezzetli midyelerini de yiyebilirsiniz. Çalışanların hemen hepsi gelen müşterilerle oldukça ilgili. İsteklerini hemen yerine getirmeye de çalışıyor. Deniz Mahsülleri, Türk, Sokak Yemekleri konusunda tercih edilmesi gereken mekanlardan birisidir.

Mekanın içeri bölümünde 5-6 kişilik masalar bulunuyor. Kasaya giderek istediğiniz siparişleri verebiliyorsunuz. Son derece güler yüzlü bir ekibe sahip olmasının yanı sıra verilen siparişleri de uzun süre beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Hem hızlı hem de sıcak bir şekilde siparişleriniz masaya getiriliyor. En son olarak da mekanın işletmesi tarafından da müşterilere çay ikramı yapılıyor. %100 müşteri memnuniyetinin sağlanması adına dört koldan hizmet veren başarılı işletmelerden biri olmayı başarıyor.

Bu şekilde hizmetlerini vermeye devam ettikleri müddetçe, mekanın daimi müşterileri her geçen gün daha fazla artacak gibi de görülüyor. Ankara'nın en iyi adreslerinden biri olarak karşımıza çıkan Tencere Midyeyi sizlerde gönül rahatlığı ile ziyaret edebilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Tencere Midye, Ankara
(0312) 212 37 36
Bahçelievler, 54. Cad. no:31-33, 06370 Çankaya/AnkaraTencere Midye, Ankara