Çevrimiçi tekne kiralama yapan herkes bunu bilir. Bir web sitesinde her şey ilk başta çok basit görünür, ancak adım adım ilerledikçe işler karmaşıklaşmaya başlayabilir. Birçok çevrimiçi tekne kiralama şirketi, çevrimiçi sistemlerini tam olarak taşıyamadı. Bu nedenle, işlemi tamamlamak için aramanız veya e-posta göndermeniz gerekir. Ayrıca rezervasyonun ertesi gün iptal edildiğini de görebilirsiniz. maviturburada.com firmamız çevrimiçi işlemlerinizde whatsapp iletişim yoluyla dilediğiniz her şey hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim sonucu rezervasyonunuzu veya satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Koronavirüs günlerinde insanlar teknelere ve yüzme havuzlu villalara yöneliyor. Bu nedenle çok fazla talep var. Tekne kiralama işleminizden birkaç ay önce rezervasyon işleminin tamamlanması gerekmektedir. Yaklaşık 3 ay önce tekne turu işlemlerinizi yapmanız önerilir. Rezervasyon yaptırmalısınız. Ayrıca önceden rezervasyon yaptırırsanız çok uygun fiyatlarla işleminizi de yapabilirsiniz.

Pandemi Sürecinde Tekne Kiralama

Pandemi süreci uzun zamandır canımızı sıkmaktadır. Bizleri tarifsiz bıkkınlıklara sürüklemektedir. Tatile hiç olmadığı kadar çok ihtiyacımız oluştu. Tatili doğru ve rahat geçirmek için ise sağlık korkumuz olmadan bir tatil geçirmemiz gerekmektedir. Pandemi sürecinde tekne kiralama en doğru tatil yöntemi olarak gözükmektedir. Aileniz veya sevdiğiniz kişilerle tatilin özgürlüğünü hissedebilirsiniz. Sağlık sorunlarından bir süreliğine de olsa uzaklaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en gözde turizm merkezlerinden Muğla'nın Marmaris ilçesinin ünlü koylarında bu sezon milyon dolarlık yatlar çoğunlukta. Sezon öncesi pandemi nedeniyle Marmaris'e tenha bir tatil isteyenler lüks yatlara ilgi duydu. Her bütçeye uygun tekne ve yat tatilleri huzurlu ve sakin tatil isteyenler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Pandemi sürecinde tekne kiralama özellikle dikkat gerektiren, iyi bir araştırma yapılması gereken bir konudur. Doğru firmayı seçmek çok önemlidir. Firmamız Mavi Tur Burada ile iletişime geçmeden kesinlikle tekne veya yat kiralamayınız. Tekne kiralama işleminde pek çok detay vardır ve özenli olunmazsa sorun yaşamanız kaçınılmazdır. Peki, tekne kiralamada nelere dikkat edilmelidir?

  • En iyi teklif,net fiyatlandırma
  • Kontrol edilmiş ve onaylanmış operatörler
  • Detaylı ve gerçek tekne fotoğrafları
  • Ek Hizmetler (Transitlog,son temizlik gibi)
  • Gizli masraf olmaması
  • Esnek ve güvenli ödeme
  • Online veya anlık destek

Tekne Kiralamak İçin En Doğru Zaman

Göcek, Marmaris ve Bodrum tekneleri turistleri körfezde dolaştırdı ve yıllardır hayranlara harika plaj tatilleri yaşattı… Mavi yatların yaklaşık %30-%40'ı yerli turist ve geri kalanı yabancıydı. Ancak geçen yaz pandemi durumu nedeniyle bu rakamlar değişti. Yerli turistler 2020 yazında ülkeden çıkışları yasak olduğu için Türkiye’de kalmak zorunda kaldı. Yurt dışından da ziyaretçi yasaktı. Böylece Mart sonunda yurt dışı tatilleri birer birer iptal edildi ve yat firmaları bu sebepten çok zorlandılar. Hijyen nedeniyle izole tatilleri tercih eden yerli turistler, tekne tatillerini keşfedene bu sorun devam etti. Yerli turistin akın ettiği tekne ve yat turlarından sonra esnafın yüzü güldü. Bu yaz bir istisna değil. Alışkanlıkları oluşan yerli turistler bu yaz da tekne ve yat tatillerini tercih etmektedir. Ocak ayı sonunda, Temmuz-Ağustos ayları arasındaki rezervasyonlar kapasitenin %80'ine ulaştı.

Bu yoğunluktan dolayı sizlere tavsiyemiz tekne kiralamak için en doğru zaman seçiminiz için tatilden en az 3 ay öncesini değerlendirin. Doğru firmayı araştırmanız ve seçiminizi yapmanız için erkenden hareket etmeniz önemlidir.

Firmamız Mavi Tur Burada sizler için tekne kiralama işleminde en doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır. Ailenizle veya sevdiklerinizle harika bir tatil sizleri bekliyor.

Tekne Kiralama