Yemek

Taze Kuru Shop, Ankara

Söğütözü bölgesinde bulunan bu dükkanı şiddetle öneriyorum. Çünkü denedim. Hayatımda böyle ilgili kafe çalışanlarına daha önce rastlamamıştım. Sağlıklı beslenmeye önem veren biri olarak, mecburi nedenlerden dolayı kafelerde yemek yemek zorunda kaldığımda, kendime hep kızardım. Oysa bu kez hiç o günküler gibi olmadı.

Diyetimin dışına çıkmadan, keyifle beslenebildim. Bunun yanında oldukça keyifli zamanlar geçirdim. Öyle ki, oturup arkadaşlarımla gelsem, anca bu kadar eğlenebilirdim herhalde. Çalışanlarının ilgileri, gelen yiyeceklerin tazelikleri kadar fazlaydı.

Bu mekan için belirtebileceğim tek sorun, park problemidir. Vale kullanmıyorlar. Bu nedenle kendi aracınıza kendiniz yer bulmak zorunda kalıyorsunuz. Ama Ankara’nın şehir trafiği stresine bile, burada keyifli zaman geçirme adına değeceğine inanıyorum.

Fiyatlara gelecek olursak, iki kişi ortalama elli lira dolaylarında ödeyerek buradan kalkabilirler. O da siparişlerinde cüretkar davranırlarsa. Daha uyguna da kalkma olanağı vardır.

Taze yemekler, temiz bir iç mekan, güzel dizayn edilmiş ışıklandırma ve diğer dekorlar ve ilgili personeller. İnsan daha ne isteyebilir ki… Ben memnun bir şekilde ayrıldım. Kesinlikle öneririm.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal, 2129. Sk. No:6/A, Çankaya/Ankara
03124827878

R