Yemek

TaZe Cafe, Ankara

Cafe sahibinin Beşiktaşlı olmasından da kaynaklı , Beşiktaşlı taraftarların ortak ve  odak noktası.Beşiktaş maçlarını gelin bir de burda izleyin derim.Bir maçı trübünden sonra ilk kez burda severek izledim.Sizin de sıkılmadan hatta aksine çok eğlenerek izleyeceğinize eminim.

Cafenin için de dekorasyon tamamen Beşiktaşla alakalı. Bu zamana kadar Beşiktaş oyuncularının giydiği formalar , Beşiktaşla alakalı sözler.Yer dekorasyonun da siyah beyaz olması da ayrı bir hava katmış.Cafe tamamen taraftarların buluşma noktası gibi olmuş.

Yan masa da oturanların konuşmasına kulak misafiri oldum.Kendi araların da cafe ye taraftar cafe adını takmışlar.Çok hoşuma gitmişti.

Cafe çok geniş bir alan kaplamıyor.Küçük samimi sıcak bir ortamı var.Çalışanları da o kadar tatlı ve kibarlar ki.Ben oraya gittiğim de çok hoş bir bay garson vardı .Üzerin de Beşiktaş forması o kadar hoş karşılıyordu ki gelen müşterileri.Hali ve tavırları beni çok memnun etti. Cafeyi sürekli gidebileceğim bir mekan haline getirdi.

Menülerine gelirsek , ev yemekleri ağırlıklı bir cafe mantı ; yaprak sarması , içli köfte ne ararsanız var burada.Karnınızı doyasıya doyurabileceğiniz bir yer.Üstelik fiyatlar da bu lezzetlere göre gayet uygun.

Garsonlar titiz , mekan temiz , lavabolar ki benim en önem verdiğim şeylerden birisi.Gerçekten tertemizdi.Hijyen olarak güvenebileceğiniz de bir mekan.Yemeğinizi gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Cafenin girişinde Beşiktaş bayrağı olması da ortama farklı bir hava katmış.Orayı farklı bir yere mekana çevirmiş. Sunumları çok güzel.

Cafenin sahibi çok kibar bir beyefendi.Müşterilerle irtibat halinde.Yemekleri beğenip beğenmediğimizi soruyor.Tavsiyeleri dinliyor.Gidip bir yemek yemelisiniz.Pişman olacağınızı düşünmüyorum. Taraftar cafe demeyin , ortamı gerçekten çok cana yakın.

İletişim ve konum bilgileri

Şeyh Şamil, 208. Sok. 4. Etap Çarşı No:4/A D:5 Etimesgut/Ankara
03122793136

R