Ankara Çayyolu’nda hizmete sunulan Tavolo Mio, İtalyanca "Benim Sofram" anlamına geliyor.

Bu ismi mekâna gelen herkesin oturduğu masayı kendi sofrası gibi benimsemesi temennisiyle almıştır. Çünkü mekâna baktığımız zaman daha adımınızı atar atmaz aşina olduğunuz veya evinizmiş hissi verecek sıcaklıkta ve samimiyette ortam hissi uyandırıyor. İşletme sahipleri de bu temenniyle, bu duyguyu insanlarda uyandırması amacıyla hizmet veriyorlar.

İsmine rağmen menü içerikleri sadece İtalyan mutfağını barındırmıyor, bunun yanında Akdeniz mutfağı ağırlıklı ve ülkemizin sevilen tatlarıyla, dünya mutfağının geniş örnekleriyle de sizlere lezzet harikaları sunan zengin içerikli menüyle sahip bir mekân.

Müşteri odaklı çalıştıklarını, müşterilerinin menülerde benzer tatların, aşina oldukları lezzetlerin dışında şeyler ortaya çıkarmalarından, sürekli kendilerini geliştirip harika bir ekiple çalıştıklarından ve dinamik, yenilikçi kadrolarından da belli ediyorlar sürekli.

Devamlı yeni tatlar denemeleriyle, Tavolo Mio dokunuşlarıyla da özgün ve yenilikçi olmalarını görmemek elde değil.

Eşsiz lezzetlerinin dışında mekânın tasarımı ve dizaynı da dikkat çekmeyi başarmış.

Uzun uzadıya yapılan bol köpüklü kahve sohbetleri, bitmesini istemediğiniz kahvaltı saatleri, rahat ve şık bir öğle yemeği, ya da romantik bir akşam yemeğinizde, yeni adresiniz olacak bir mekân.

Yiyeceklerde bol çeşit olduğu gibi içecek menüsünde de alkollü ve alkolsüz tümünü kapsayacak nitelikte çeşitlerin olduğu, ülkemizin son derece kaliteli butik üretime sahip ödüllü şaraplarının olduğu aynı zamanda da ithal şarapların bulunduğu geniş ve iddialı bir kava sahip. Hatta zaman zaman yapmış oldukları ithal şaraplarla rekabet eden daha çok bulundurdukları, tanıttıkları yerli şaraplara yönelik tadım etkinlikleri de düzenliyorlar.

Geniş butik Türk şaraplarından oluşan menüsü, kokteyl ve bar seçenekleriyle, keyifli bir müzik eşliğinde geceye ya da bulunduğunuz o âna bar kısmında devam edebilirsiniz. Ya da  sıcacık şöminenin yanında koyu sohbetlerinize devam edebilirsiniz.

Hiç tereddütsüz gidebileceğiniz, lezzetlerinin yanı sıra sunum ve çalışanların ilgisiyle, servis kaliteleriyle beden ve ruhunuzu doyuracak olan, isminin hakkını veren bir mekân.

Konum ve iletişim bilgileri

Ümit, Osmanağa Konakları, 2494/3. Sk. no 6, 06810 Çankaya/Ankara, Türkiye
+90 312 236 02 01Tavolo Mio Brasserie, Ankara