Yemek

Suya Buz Meyhanesi, Ankara

Suya Buz Meyhanesine uzuz yıllardır giderim. Daha öncesinde adı Kraz Cafe’ydi ve bir süre yeni bir konsepte dönüşene kadar kapalı kaldılar. Açıldıkları vakit ilk fırsatta gittim. Çünkü buranın dekoru ambiyansı benim için çok farklıydı. Gittiğim zaman karşımda daha güzel bir mekân vardı.

Öncelikle buraya gitmek istiyorsanız pazartesi günleri kapalı olduğunu belirteyim. Diğer günlerde gece 1’e kadar hizmet vermekte. 3 katlı ve her katı da güzel bir şekilde dekore edilmiş. Büyük bir mekân olmasına karşın temizlik konusunda da oldukça başarılı.

Benim buraya gelme sebebim tamamen canlı müzik. Canlı müzikleri oldukça başarılı ve insanı yormayan türden. Müziği söyleyen arkadaşlar da gerçekten müzikten anlıyorlar ve sesleri çok hoş. Bu sebeple arkadaşlarımızla bir şeyler yiyip, içip güzel bir sohbet eşliğinde müzik dinlemek için burayı tercih ediyoruz.

Çalışanların ilgisi hala eskisi gibi ve başarılı. Aynı zamanda caz müzik seviyorsanız burası tam size göre. Her gün olmasa da belirli günlerde caz müzik hizmeti var. İşletmeyi arayarak bilgi alabilirsiniz ve o günler için rezervasyon yapabilirsiniz.

Mekân 3 katlı olsa da özellikle akşam saatlerinde bir hayli kalabalık olduğunu söylemem mümkün. Bu sebeple en güzeli rezervasyon yaptırmak olacaktır. Ayrıca iş yemekleri, özel günler için de belirli odaları var. Biz çoğu zaman iş yemeği için bu özel odaları tercih ediyoruz ve gayet başarılı bir hizmet veriyorlar.

İletişim ve konum bilgileri

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2818. Cd. No:2, Yenimahalle/Ankara
05422478464

R