Ankara’da Arjantin caddesi, Gaziosmanpaşa semtinde yer alan bu mekân sushi ağırlıklı bir yerdir.

Yalın ama bir o kadar da şık olan bu mekân Uzakdoğu yemek kültürünü de içine almıştır.

Girişte göreceğini bahçesi bahar ve yaz aylarında bir arkadaş sohbeti ya da bir kafa dinleme için son derece ideal ve huzur dolu bir ortam sunuyor. İç mekânda ise sadelik ve sakinlik ön planda tutularak dekore edilmiş.

1997 yılından bu yana Çin, Japon ve Thai mutfağının lezzetlerini bulunduran geniş çaplı ve zengin içerikli menüleriyle, Sushico’nun spesiyalleriyle, Türkiye’de Uzakdoğu yemek kültürünü tanıtmayı, göstermeyi hedef etmiş ilk ve en büyük restoran zincirlerindendir.

Alışılmış lezzetlerin ve içeriklerin dışında sürekli olarak yenilikçi menüleriyle de dikkat çekmeyi ve merak uyandırmayı başarmış olup sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendilerine amaç edinmiş bir mekândır.

Alkollü ya da alkolsüz içecekleriyle Uzakdoğu kültüründen oluşan ve sadece sushili setlerden oluşan, son derece zengin ve merak uyandıran içerikte menüleri göreceksiniz.

Lezzet olarak yeterince tatmin edici sushiler içerik olarak az malzemelerden oluşuyor ve çeşitlerine göre de boyutları değişiyor.

Çeşitli ülkelerin lezzetlerini denemeniz için fırsat sunan, güler yüzlü ve nazik çalışanlardan oluşan, kaliteli ve özenli sunumlarıyla sizlerin gönlünü kazanıyor.

Servis bekleme aşamasında yapmış oldukları yeşil çay veya kızarmış ceviz ikramları da son derece güzel bir uygulama olmuş.

Sushico Ankara GOP, gerek çalışanlarıyla gerekse mekânın hoşluğuyla akşam yemeklerinizde vazgeçilmez yerlerden biri olacak sizin için

Konum ve iletişim bilgileri

Arjantin Cad. Attar Sok. No:10 Gaziosmanpaşa, Ankara Türkiye Anıtkabir noktasına 2,8 km mesafede
0 312 426 25 26Sushico Ankara GOP, Ankara