Balık yemek isteyenler için Ankara da tercih edilecek mekanlardan biridir. Arkadaşlar ile keyifli bir akşam geçirmek istediğimizde tercih etmiştim. Mekanın dekorasyonu ve şık sunumları ilk etapta göze oldukça etkileyici görünüyor. 

Balıklar oldukça taze ve mezelerde bir o kadar lezzetli… Mekan oldukça geniş ve aydınlık bir alana sahip olması da yemeğinizi yerken hem temiz hem de nezih bir ortamda olduğunuzu her an hissetmenizi sağlıyor. Ankara’nın en lezzetli balık restoranı olduğunu söyleyebilirim. Mekana pek çok kez arkadaşlarımla gittim. Her seferinde hızlı ve ilgili servis sayesinde beklemeden istediğimiz menüler masamıza geldi. 
Akşam yemekleri için ya da özel kutlamalar içinde tercih edilebilir. Benim özellikle favori mekanlarım arasında yer alıyor. Mekanın değişmeyen kalitesi ve sunumların etkileyici olması da yemeklere yansıyor. 
Yemek sonrası ikramları da oldukça lezzetli… Aynı zamanda balığın arkasından eşsiz sunumları ile tatlılar yemeğin tamamlanmasını sağlıyor. Mekan oldukça büyük ve bu sayede kalabalık arkadaş ortamları ile de tercih etmenizi tavsiye ederim.

Konum ve iletişim bilgileri

Sur Balık Restaurant, Ankara
+90 312 286 61 41Sur Balık Restaurant, Ankara