Farklı mutfakların birleşerek  muhteşem bir bütüne imza atmasını sağlayan, çorba ve kaliteli bir çay içmek isterseniz uğrayabileceğiniz en nezih mekânlardan.

Bir kez çorbasının tadına baktıktan sonra bağımlısı haline geleceğiniz Ankara'nın En Kaliteli Yeridir Supu .

Küçük ve şirin yapısı ile önünden geçenlere bir ev sıcaklığı ve samimiyeti ile açıyor kapılarını.

Supu eski Amerikan dilinde "Çorba" anlamına geldiği için insanları çorba sıcaklığıyla mekânına davet ediyor. Sadece başlangıç yemeği değil hastalıkta kahvaltıda kısaca çorbanın bir başlangıç yemeği değil de ne zaman içmeliyiz denildiğinde "her zaman" diyebilmenin gururunu yaşayan. Bir kaşık aldıktan sonra annemin eli değmiş diyerek içinizi ısıtacak damağınızda lezzetini unutamayacağınız bir tat bırakacak, harikulade bir mekan.

Ayrıca burada yapılan çorbalarda kullanılan sebzeler yine Ankara’da bir çiftlikte yetiştirilen organik ürünlerden  yapılarak sizlere sunulmaktadır. Organik ürünler kullanmalarından ötürü mevsimsel olarak rotasyonlu menüler oluyor.

Bir diğer tadı damağınızda kalacak olan lezzetleri de tamamen Supu’nun kendilerine özgü yapmış oldukları, yiyeceklerin yanında gelen o meşhur ekmekleri. Bu ekmeğin de bağımlılık yapma etkisine sahip olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Çorbası kadar çayı ile de ön plana çıkmış , kışın karın yağışını pencereden İzlerken zengin menüsü ile 40 farklı çeşitte harika sunumları ve çalışanların samimiyeti şöminede odun ateşinde pişip odunların çıtırtısını duyarak çayınızı yudumlayıp bambaşka diyarlara göç edebilecek ortamı sunuyor .

Henüz bu mekânla tanışmadıysanız şehrin yeni çorba haline mutlaka uğramalısınız.

Konum ve İletişim Bilgileri

Beykoz Sokak, No: 7 / B Kavaklıdere Mahallesi, Ankara 06680 Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,5 km mesafede
+90 506 513 66 15Supu Soups, Ankara