Yemek

Su’dem, Ankara

Su’dem geçen hafta arkadaşlarımla beraber gittiğim ve bundan sonra sık sık gideceğim oldukça hoş bir meyhane diyebilirim. Ailenizi de alıp gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Nezihlik açısından oldukça beğendim ve bence Kızılay’da bu anlamda alternatifleri arasında oldukça sıyrılan bir yapıda.

Çalışanların ilgisi ve alakası oldukça hoş. Aynı zamanda benim gibi canlı müziğe biraz tedbirli bakan birisi için bile canlı müzik hizmetleri oldukça başarılıydı. Müzikler insanın ruhunu dinlendirici bir yapıdaydı ve müziğin sesi de tam olması gerektiği gibiydi.

Tasarım olarak başarılı bir şekilde tasarlandığı için mekânın ferah olduğunu söyleyebilirim. Yani biz oldukça akıcı bir şekilde sohbet ettik ve mezelerimizi yedik. Mezelere gelecek olursak da hem çeşitlilik bakımından hem lezzet bakımından sınıfı bir hayli geçtiğini söyleyebilirim. Tam istediğimiz gibiydi ve içki seçenekleri de oldukça boldu.

Duvarlarında bulunan bitkiler mekâna oldukça hoş bir hava katmış. Aynı zamanda haftanın belirli günlerinde ut eşliğinde de canlı müzik hizmeti verdiklerini de öğrendim ve bunu da oldukça merak ettim. Arkadaşlarla güzel bir sofrada hoş bir sohbet için oldukça başarılı bir yer.

Aynı zamanda fiyat olarak da diğer alternatiflerine göre aynı seviyede olduğunu söyleyebilirim. Fakat sunmuş olduğu hizmet ve hoş vakit geçirmek açısından benim için diğer alternatiflerine oranla bir tık daha önde. Bunun yanı sıra hijyene oldukça önem veren biri olarak hijyen bakımından da sınıfı geçtiğini söyleyebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

Kavaklıdere, Konur Sk. No:63 Çankaya/Ankara
05552887758

R