Ankara’nın Kızılay ilçesinde bulunan Starbucks, bulvarda Kızılay alışveriş merkezinin girişinde hizmet verir. Kızılay Metro istasyonuyla arasında hemen hemen hiç mesafe yok diyebilirim. Büyük bir mekân olması ile oldukça dikkat çekici. İlk gittiğimde kalabalık olması gözümü biraz korkutsa da masalar arası mesafe olması beni son derece rahat ettirdi.

Yemek yediğim oturup kahvemi içtiğim yerlerdeki ürünlerin taze ve temiz olmasına son derece önem veririm. Starbucks’ın bu şubesinde insan sirkülasyonu oldukça fazla buda bana yediğim her şeyin hızlı tüketildiğini ve yerine yeni taze ürünlerin geldiğini düşündürüyor. Yediğim ve içtiğim her şeyin taze ve beklememiş olması içimi rahatlatıyor. Sizde benim gibi düşünenlerdenseniz burayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Starbucks denilince akla ilk gelen enfes kahveleri olsa da, karnınızı da doyurabileceğiniz çok güzel atıştırmalıkları mevcut beyaz unu kestiğim şu dönemde sağlıklı atıştırmalıkları beni çok mutlu ediyor. Siyez unlu poğaçasını kesinlikle denemelisiniz. Onun yanı sıra kahvemi yudumlarken yanına bir tatlı da eşlik etmeli diyorsanız bu ahududulu cheesecake olmalı. Fiyatlara gelecek olursak tatlı ve kahveyi ortalama 30 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz. Üstelik oturduğunuz süre içinde de ücretsiz kablosuz internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Al-götür hizmeti sevenler içinde son derece düzgün bir konumda Kızılay caddesinin yoğunluğu ve çalışan sayısının fazlalığını da düşünürsek öğle molasında bir kahve almak için çok ideal bir yer.

Fiyat olarak bilindiği gibi diğer şubelerle aynı fiyatta fakat lezzet olarak diğer şubelerden daha iyi diyebilirim cafe lattesi favorilerim arasındadır.

Tüm bunların yanı sıra kahvemi yudumlayıp kitabımı okumak istiyorum diyenlerdenseniz tercihinizi Kızılay Starbucks’dan yana kullanabilirsiniz.

Bu kadar olumlu yorumlarda bulunmuşken sizlerle paylaşmam gerek olumsuz durumlarda tabii mevcut mekanın yoğunluğundan dolayı siparişlerinizde ufak tefek aksaklıklar yaşanabiliyor. Yoğun çalışma temposundan olacağını düşünüyorum ki servis yapanların yorgun yüzleri biraz rahatsız edici olabiliyor. Fakat biraz öncede bahsettiğim gibi ürün çeşitleri ve lezzetli kahvelerinden dolayı Kızılay’da ilk tercih sebebim starbucks oluyor. Her damağa ve göz zevkine uygun ürünü bir arada bulmanız memnuniyetinizin ilk başında gelecektir.

Konum ve İletişim Bilgileri

Starbucks Kızılay AVM (Kızılay Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulv. No: 96)
06420 Çankaya Türkiye

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Starbucks, Ankara