Yemek

Skye Vue Lounge & Terrace, Ankara

Ankara’da arkadaş grubumla güzel bir şekilde canlı müzik ziyafeti için bu mekânı tercih ediyorum. Bunun da birçok sebebi var. Müzikleri insanı sıkmıyor ayrıca çok yüksek sesle değil ideal bir şekilde şarkı söyleniyor. Aynı zamanda çalan şarkılar da oldukça çeşitli ve güzel.

Aynı zamanda buraya gelmek isterseniz pazar günleri kapalı olduğunu da belirtmek isterim. Jw Marriott’un 22.katında bulunuyor bu sebeple şehrin manzarası resmen ayaklarınızın altında. Bu da arkadaş sohbetlerini oldukça eğlenceli yapan bir unsur çalışanların ilgisi de gayet yerinde.

Mekânın dekoru da oldukça başarılı ve şık. Çoğu zaman canlı müzikte oldukça başarılı caz müzikler de çalınıyor. Bu sebeple özel günlerinizde, romantik bir akşam için de burayı tercih edebilirsiniz. Buna uygun bir tasarımı ve ortamı var müzikleri de buna uygun.

Bunun dışında oluşturduğu ortamı güzel bir şarapla süsleyebilirsiniz. Birçok şarap çeşidi ve diğer içki çeşitleri de mevcut. Fakat ben size buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırmanızı şiddetle öneririm. Çünkü çoğu zaman kalabalık oluyor. Rezervasyon yaptırdığınız takdirde daha şık bir yer ayırmanız mümkün olacaktır.

Fiyat olarak bana göre oldukça uygun bir yer. Tabii ki hesap biraz yüklü geliyor fakat böyle bir yer için zaten bu fiyatları gözden çıkarmanız da gerekli. Oluşturmuş olduğu ambiyans sayesinde kendinizi Ankara’da bir mekânda değil yurt dışında gibi hissedeceksiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Kızılırmak, Jw Marriott 1, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. Çankaya/Ankara
03122488888

R