Ankara’da güzel tatlı yemek için mekân arayışına girdiğinizde uzun süre tatmin edici bir sonuca ulaşamazsınız. Bu karmaşanın içinde Sıtkı Usta Kadayıf Künefe Baklava çok iyi bir alternatif konumunda. Burada hangi tatlıyı tercih ederseniz edin yüksek standartlarda bir hizmet ve lezzet alacağınız kesin.

Sıtkı Usta Kadayıf Künefe Baklava yalnızca tatlı ürünleri üstüne bir servis anlayışına sahip olduğundan standart tatlıcılar dan farklı olarak menüsünde değişik tatlar denemiş.

Burada ismini daha önce hiç duymadığınız ya da tadına daha önce hiç bakmadığınız onlarda çeşit var. Bunlardan bir tanesi midye baklava. Değişik bir isme ve tada sahip olan bu seçenek çok başarılı bir iş olmuş. Standart tatlılardan burmalı ve fıstıklı kadayıf da deneye değer olarak göze çarpıyor.

Şerbetli tüm Türk mutfağı tatlılarının yani sıra dünya
mutfağına ait sütlü tatlılar da burada müşterilerin beğenisine sunulmuş. Ancak
porsiyonların biraz küçük olduğu gözden kaçmıyor. Eğer biraz daha porsiyonlar
büyük olsa gerçekten harika olabilir.

Sıtkı Usta Kadayıf Künefe Baklava, servis hızı ve çalışanlarının kalitesini de konuşturan bir yer. Mekân sahibinden çalışanlara kadar herkes sizinle yakından ilgileniyor.

Kolay bulunabilen bir konumda yer alan bu yer, otopark sorunu olmaması ve geniş iç mekânı ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Tatlı yemek için burası Ankara’da ilk tercih edilecek yerlerden biri olmayı kesinlikle hak ediyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Muhsin Yazıcıoglu Cad. Kızılırmak Mahallesi, Ankara 06510 Türkiye
+90 312 221 22 21Sıtkı Usta Kadayıf & Künefe & Baklava