Kafe veya bistro türü bir işletme için Sınıf Kafe kadar belirleyici, açıklayıcı ve net bir isim daha kolay kolay bulunamazdı.

Sınıf Cafe renkli mutfağı ve şık menüsüyle herkese hitap edecek
yemekler sunarak fark yaratıyor. Birbirinden renkli ürünleri internetten de
sipariş edebileceğiniz restoran farklı bir dekorasyona sahip. Çocuklarınız
varsa hem yemeklerini yiyecekler hem de rahatça oynayacakları oyun bölümünde
eğlenecekler.

A Sınıfı Hizmet ve Lezzet

Yüksek kalitede “sınıf”lanan, ama herkese bu üstün kaliteyi sunan Sınıf Kafe Ankara’nın ünlü mesire yeri diye bilinen Gölbaşı’nda hizmet vermektedir. Gece saat 23:00’e dek gidebilirsiniz. Mekan tam bir aile atmosferine sahiptir, kendinizi evinizde hissedeceksiniz ama yemekler önünüze hazır gelecek.

Hem fast food hem de diğer yemek çeşitleri menüde vardır. Ayrıca pizza, aperatif ürünler, brunch imkanı, çocuklu ailelere uygun menüler veya sadece çay bahçesi ortamı açık ve kapalı alanda misafirlere sunulacak imkanlar içindedir. Mantısının özellikle tavsiye edildiğini eklemek isteriz.

Öğrenci Kitlesi Çok

Sınıf Kafe ve Restaurant 2009 yılından beri Gölbaşı’nın en tanınan mekanları arasındadır. Doğanın içinde olmayı ve sonunda lezzetli bir yemek yemeyi düşünenler için ideal seçim olacaktır. Geniş otopark, kredi kartı ile ödeme kolaylığı, önceden rezervasyona gerek olmayışı, kablosuz internet bağlantısı ve yemek fişlerinin kabulü işletmenin puanlarını ayrıca artırmaktadır.

Sınıf Kafe dendiği zaman ilk anda akla gelen öğrenciler tabii ki siparişlerini istedikleri zaman online verebilir veya istedikleri zaman işletmenin müşterileri olabilirler, ek olarak Sınıf Kafe bütün aile bireylerinin rahat edeceği, nezih bir restorandır. Onun sınıfı ve kazandığı not kalitesinden, lezzetinden ve işletmeciliğinden kaynaklanan A’dır. Özel günlere ait kutlamalarda Sınıf Kafe’de yapılabilir.

Konum ve İletişim Bilgileri

Bahçelievler, 321. Sk. 6/15, 06830 Gölbaşı/Ankara
(0312) 484 35 30 

Sınıf Kafe, Gölbaşı, Ankara