Simit Sarayı Ankara, Ankara’da sıcak simit keyfini doya doya yaşayabileceğiniz harika bir ortam. Ulus Heykel’de yer alan bu restoran, sizlere taptaze ve mükemmel lezzetler sunuyor. Anadolu Medeniyetler Müzesi’ne yalnızca 1,5 kilometre olan Simit Sarayı Ankara, özellikle güzel bir müze gezisinden sonra uğranabilecek mekanlardan bir tanesi.

Eşsiz bir tat olan simidin her türünü bu mekanda bulma şansına sahipsiniz. Self servis hizmeti sunan Simit Sarayı Ankara, uygun fiyatlı olması sebebi ile de çok tercih ediliyor. Restoranım 2 katlı olması sayesinde yer bulma sorunu yaşamıyorsunuz. Sadece simidi değil, bütün ürünlerinin taze ve çok lezzetli olduğunu söyleyebilirim.

Yine çeşitliliği sayesinde ister sıcak, ister soğuk içecekleri tercih edebiliyorsunuz. Alkol içermemesi de kafenin tam bir aile ortamı olmasını sağlıyor. Ayrıca bu restoran, hızlı servis özelliği ile özellikle çok az vakti olan insanların uğrak yeri olmayı başarmıştır.

Birbirinden lezzetli ürünlerinin içerisinde kafede en çok kurabiye ve simit ilgi görüyor. Simit Sarayı Ankara’da, daha içeriye girmeden mekanın dış görünüşünden ne kadar kaliteli bir ortam olduğunu anlayabiliyoruz. İçeriye girdiğinizde sizi karşılayan şık tasarımla daha hiçbir şey yemeden mekana hayran kalacaksınız.

Servisin hızlı olması kadar personellerin sıcak kanlı oluşu da restorana bambaşka bir hava katıyor. Kafe çalışanları bizlerden sipariş alırken ailesinden biriyle konuşuyormuş kadar içten davranışlar sergiliyorlar. Kısacası Simit Sarayı Ankara, damağınızda enfes bir tat bırakırken; hem göze hem gönle hitap ediyor.

İletişim ve konum bilgileri

Anafartalar, Atatürk Blv Ulus İşhanı, Altındağ/Ankara
03123107025Simit Sarayı Altındağ, Ankara