Ankara’da
yeni açılan mekanlardan biri olan Şilingir Restoran yemekleriyle kaliteli bir deneyim
sunuyor. Yemekleri ve tatları ile beğeni kazanan mekan son derece temiz
masaları ile benden tam not almayı başardı.

Bir işi yaparken severken yapılması gerekir. Şilingir Restoran’nın işini severek yaptığını çok rahat bir şekilde açıklayabilirim. Sıcak ortamı ve ilgili personeli gerçekten beğenimi kazandı. Meze ve yemeklerinin de oldukça lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Masaya baktığım zaman mezelerin özenle hazırlandığını görebiliyoruz.

Fiyat konusunda da benim beklentilerimi tam olarak karşılamayı başardı. 10 ay önce Paris Caddesi’nde açılan Şilingir Restoranı ilk kez ziyaret ettin. Çok sıcak dekore edilen mekan özel mezeleriyle sizleri kendisine hayran bıraktıracak. Aile işletmesi olması sizlere aradığınız sıcaklığı sunabiliyor. Masamıza gelen her tabak tam tadında hazırlanmıştı. Haftanın dört günü eğlenceli canlı müzik grubu gerçekten yemeklerin kalitesini daha da arttırıyor.

İçeriye girdiğiniz anda mükemmel bir kokuyla karşılaşıyorsunuz. Ankara seyahatlerinde insanların ziyaret ettikleri yerlerde arasına şimdiden girmeyi başaran Şilingir Restoran başkentte aradığınız yemek deneyimini sizlere sunabiliyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Şilingir
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Paris Caddesi No. 49 A/E | Çankaya, Ankara, Türkiye
+90 312 428 59 38Şilingir, Ankara