Farklı tatları deneyimlemek istiyor ama yerinde yemek için oraya gitmeye vakit bulamıyorsanız meraklanmayın en azından Mardin lezzetlerini sofralarınıza taşıyan bu mekana gittiğinize pişman olmayacaksınız.

Gidenlerin memnun kalarak döndükleri ve bir daha gitmek isteyecekleri bir yer burası. Uygun fiyatlarla farklı bir lezzet şöleni yaşamanızı sağlayacak Şerif Usta'nın Yeri’nde müşterilerin dikkatini lezzetlerden başka temizliği ve ferah bir mekân oluşu çekiyor.

Damağınızda Anadolu lezzetlerinin kalıcı bir yer bırakacağı Şerif Usta'nın Yeri’nde Mardin tatlarında ağırlık veriliyor. İkramlıklarına da büyük önem veren bu restoranda daha yemeğinizi yemeden midenizde bayram havası yaşanacak.

Her yerde bulamayacağınız Mardin kebabı ilk tavsiye edeceklerimizden biri.  Özel bir zırhla çekilen eti şişlere sararak kömür ocağında pişiriyorlar ve masanıza sıcak sıcak servis yapıyorlar. Bir diğer tavsiyemiz de sembüsek adı verilen kapalı bir lahmacun diyebileceğimiz farklı bir lezzet.

Yemek sonrası yine her yerde bulamayacağınız sema abla tatlısını denemeden yemeğim bitti artık hesap isteyelim demeyin. Ailenize ve dostlarınıza her zaman yediklerinizden farklı yöresel şeyler tattırmak istiyorsanız bir numaralı tercihinizin Şerif Usta'nın Yeri olmasını tavsiye ediyoruz.

İletişim ve konum bilgileri

Aydınlıkevler, Şht. Mustafa Baş Cd. 8/D, Altındağ/Ankara
03123170020Şerif Usta’nın Yeri, Ankara