Pide fırınını barındıran istediğiniz anda sıcak ve hızlı sunum yapan bu mekân favorilerim arasında. Bu işletmeye girdiğiniz anda sakin ve şık tasarımı dikkat çekiyor ve deyim yerinde ise yemek yerken dinleniyorsunuz.

Diğer mekânların aksine karışıklık ve servis sırasında oluşan o karmaşanın bulunmaması siz yemeğinizi yerken ve beklerken rahat etmenizi sağlıyor. Çalışanların güler yüzlü tavrı ve kaliteli sunumları sayesinde memnun kalmamanıza imkan yok.

Menüsünde bolca çeşit bulunması her damak tadına uygun yemekler ve mezeler sunması açısındanbenim gibi farklı lezzetleri deneyimlemek isteyenler için mükemmel bir yer.

Bünyelerine kattıkları fırın sayesinde lahmacu özenle pişirip hazırlıyorlar. Artık pide ve lahmacun açısındanda favori mekânlarım arasında. Porsiyonlarının bol tutulduğu ikramları ile doyuyorsunuz. Lahmacunu ve pideyi bol malzemeli ve kıtır şekilde sıcak sıcak servis ediyorlar. Üzerinde buharı tüten lahmacunu hazırladıkları lezzetli mezeler ile sunuyorlar.

Kebap konusunda "Selami Kebap" adını verdikleri özel bir kebapları bile var. Özel olarak servis edilen adını verdikleri bu kebap beni üyüledi diyebilirim.

Fiyat konusunda ortalamanın altında diyebilirim. Porsiyon büyüklüğünü ve doyuruculuğunu kıyasladığınızda ucuz bile kalıyor. Mekânın en güzel yanı bana göre yemeğiniz bittiğinde kalkmanız için gözünüzün içine bakan çalışanların olmaması. Yemeğin ardından çay ya da kahve ikramı için ısrar edip siz kalkana kadar ikramlarını sürdürüyorlar. Sadece yemek sırasında değil yemek sonrasında da memnuniyetinizi önemsiyorlar.

Mekân girişinde sizi karşılama tavırları yemeğin ardından ayrılırken de devam ediyor. İyi dilek temennileri ve güler yüzlü uğurlamaları tekrar gelemeniz için yeterde artar bile.

İletişim ve konum bilgileri

Hilal Mahallesi Hollanda Caddesi No:13/A  Yildiz/Cankaya, Ankara
+90 312 440 13 33Selami Usta, Ankara